Nákladné Rc auto s ramenom Mercedes-Benz Arocs 1:20

Predstavujeme žeriav Mercedes-Benz Actros na diaľkové ovládanie, ktorý je skvelým darčekom pre vodičov, ktorým už obyčajné riadenie nestačí. Je to plne funkčný stroj pripravený k práci. Model má funkciu automatického vypínania. Pokiaľ žeriav leží dlho nečinne, vypne sa. K modelu je potreba dokúpiť 2xAA batérie.
Môžeme doručiť do:
3.8.2021
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Kód: DE/E565-003
Značka: Double Eagle
€78 €65 bez DPH
Kategória: Rc stroje

Nákladné Rc auto s ramenom Mercedes-Benz Arocs


Predstavujeme žeriav Mercedes-Benz Actros na diaľkové ovládanie, ktorý je skvelým darčekom pre vodičov, ktorým už obyčajné riadenia nestačí. Je to plne funkčný stroj pripravený k práci. Model má funkciu automatického vypínania. Pokiaľ žeriav leží dlho nečinne, vypne sa. K modelu je potreba dokúpiť 2xAA batérie.

Technické parametre
Model s pohonom 2WD je vyrobený v mierke 1:20. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 GHz do vzdialenosti až 30 metrov. Žeriav sa pohybuje: dopredu, dozadu, vľavo, vpravo ... Rozmery modelu sú: 38 x 21 x 17 cm. Akumulátor 4.8 V 400mAh sa nabíja USB nabíjačkou cca 5 hodín. Model dosahuje rýchlosť 7 km / h a vydrží bez nabitia 20 minút. Model je vybavený funkciami ako: o 180 ° otočným ramenom, otvoreným návesom, možnosťou pripojenia vidlíc, svetelnými / zvukovými efektmi, dvíhaním a spúšťaním návesu ...

Obsah balenia
Žeriav Mercedes Benz
Vysielač 2,4 Ghz
4.8 V 400mAh batérie
Nabíjačka USB
ManuálBuďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: