Vážení zákazníci z technických príčin budú Vaše objednávky odosielané až 17.6.2024. Za meškanie a problémy s tym spojené sa ospravedlňujeme.

Doprava a platba

Možnosti dopravy a platby Slovensko

Doručenie balíkov zabezpečuje pre nás kuriérska spoločnosť DPD.  V súčasnosti, môžete v našom e-shope využívať platbu na dobierku a platbu vopred cez bankový účet. Taktiež môžete využiť osobný odber a platbu v hotovosti.

Všetok tovar dostupný v e-shope je skladom u nás alebo u našich dodávateľov a doba doručenia v rámci SR sa pohybuje od 2 do 5 pracovných dní. V prípade doručenia do krajín EÚ sa môže doba doručenia predĺžiť.

 

Cena za dopravu sa platí len jednorázovo, nezávisí od množstva objednaného tovaru. 

Objednávka nad 100€,- DOPRAVA ZDARMA!!

(doprava a platba dobierkou sa do ceny objednávky nezarátavajú)

 

Doručenie:

DPD HOME ponúka kvalitný a spoľahlivý servis v doručovaní zásielok súkromným osobám. Zásielka prevzatá kuriérom DPD, Vám bude doručená nasledujúci pracovný deň. Po odovzdaní balíku obdržíte email s potrebnými informáciami ohľadom doručenia (číslo balíku, sumu dobierky a pod.)

 

Cena:

Každá objednávka (do 100€) SR - 4,80 €

Platba dobierkou - + 1,50 €

Platba bankovým prevodom - 0,00 €

Platba platobnou bránou Shoptet Pay - 0,00 €

 

PLATBA

Ak Vám nevyhovuje platba v hotovosti / dobierkou na pošte alebo kuriérovi, máte na výber platbu vopred cez platobnú bránu Shoptet Pay alebo bankový účet.

( poplatok 0€ )

Platba bankovým prevodom a platobnou bránou Shoptet Pay nie je spoplatnená, avšak vezmite na vedomie, že v tomto prípade sa termín doručenia predĺži o čas prevodu prostriedkov z Vášho účtu na ten náš. Až po obdržaní platby, Vám bude tovar odoslaný.

Pri využití tejto možnosti, Vám zašleme automatický email, v ktorom budú uvedené ďalšie pokyny k úhrade.

 

OSOBNÉ PREVZATIE

Osobné prevzatie tovaru je možné len po predchádzajúcej úhrade cez bankový prevod a dohode. Ako novinku môžete využiť platbu v hotovosti.

Tovar je možné prevziať na adrese Michaela Čangelová, Kolačno 158, 958 41 Kolačno.