Nové produkty v ponuke

Všetko čo je v ponuke nové

 

10/07/2018

Pohon 4x4, maximálne odpruženie, osvetlenie, frekvencia 2,4 Ghz, dva motory s veľkou silou. To sú naše nové crawlery POLICAJNÝ a PICK UP CRAWLER, ktoré si poradia s každým terénom. Na jedno nabitie si užijete až 15 minút zábavy. Tak hurá do terenu !!!

 

09/30/2018

Dnes sme pre Vás do ponuky pridali novinky do kategórie Rc autá - Elektro - Monster Truck. Každé z nich ohromí svojou akčnosťou, skvelým designom a prevedením. BIG HAMMER 5, DUNECLIMBER 2, INGLE, MONSTER TRUCK EXPERT, HIMOTO MONSTER TRUCK sa na Vás už tešia :-D.

07/20/2018

Parádne auto od DF models? No predsa DuneCrusher 2 - Brushed RTR. Jedná sa o variáciu na podvozku DuneFighter, priom vďaka nízkemu profilu je auto stabilnejšie a vďaka jednoduchej karosérii z pružného lexanu je odolnejšie proti nárazom. Model má zosilnenú ochranu proti striekajúcej vode - WATERPROOF a silné servo riadenie s kovovými prevodmi.
Zažijete s ním mnoho dobrodružstiev, adrenalínu a jedinečný pôžitok z jazdy!

05/23/2018

Na dnes sme si pre Vás pripravili novinku v podaní rýchleho člnu od firmy DF-Models Avanti-Bl. Jedná sa o čln s vodou chladeným striedavým motorom dosahujúcim rýchlosť až 45km/h. Plne proporcionálne ovládanie na frekvenii 2,4Ghz Vám umožní plávať s člnom aj v menších bazénoch. Naplno si však užijete tento rýchly Rc čln na väčších voných plochách. Pridaná batéria LiPo 11,1V 1200mAh Vám zaručí až 15 minút zábavy, v závislosti od zaťaženia člnu. V ponuke máme samozrejme aj náhradnú batériu, čiže si môžete dobu zábavy ľahko predĺžiť. TAK HURÁ DO TOHO !

 

04/23/2018

Aj keď dnes už vlny Karibiku nebrázdí Čierna perla, s naším novým malým Caribbean môžete ovládnuť každý väčší bazén alebo menší rybníček tak, ako to vedel len kapitán Jack Sparrow! Caribbean je RTR set malej plachetnice triedy Foot s dvojkanálovú RC súpravou 2,4GHz pre začiatočníkov. Jeho trup je z plastu a set je 100% pripravený na plavbu. Ovládané sú plachty a kormidlo.

 

04/18/2018

RC dron TELLO. Nový mini dron od výrobcu RYZE vyrobený v spolupráci s firmami DJI a INTEL. Je vybavený HD kamerou ktorá zachytáva video v kvalite 720p a fotky v rozlíšení 5Mpx a pri tom váži len 80g. Jednoducho zlietne z ruky a znovu na ňu aj pristane. Dokonca môžete začať lietať len vyhodením Tello do vzduchu. Môže byť ešte niečo jednoduchšie? Tento skvelý mini dron nájdete od dnes v našej ponuke.

 

04/17/2018

Ako novinku na dnes prinášame nadupané RC Buggy ACROSS STORM, ktorý zaújme svojím krásnym spracovaním, pohonom 4x4 a silným motorom s ktorým dosiahnete rýchlosť až 50km/h. S batériou 7,4V 1500 mAh si užijete približne 15 minút jazdy. Ak by Vám to však nestačilo, k modelu je možno prikúpiť náhradnú batériu a čas jazdy si ľahko predĺžite. Všetko čo potrebujete nájdete v balení. Stačí len prikúpiť 4x AA batérie, ktoré tak isto nájdete na našej stránke a užívaní si skvelej zábavy Vám už nebude nič brániť. TAK SMELO DO TOHO :-D

 

04/16/2018

Dnes sme pre Vás pripravili Novinky zo sveta Stavebníc. Stavebnice na naťahovanie, ktoré možno kombinovať so stavebnicou LEGO a CADA od známeho výrobcu Double Eagle. Po natiahnutí vyrazia rýchlo dopredu a prejdú až 10m! Výborne zabavia, rozvíjajú tvorivosť, predstavivosť a manuálnu zručnosť. Nájdete ich v sekcii RC stavebnice. Formula, žeriav, nakladač a púštne buggy.