Nové produkty v ponuke

Všetko čo je v ponuke nové

 

10/07/2018

Pohon 4x4, maximálne odpruženie, osvetlenie, frekvencia 2,4 Ghz, dva motory s veľkou silou. To sú naše nové crawlery POLICAJNÝ a PICK UP CRAWLER, ktoré si poradia s každým terénom. Na jedno nabitie si užijete až 15 minút zábavy. Tak hurá do terenu !!!

 

09/30/2018

Dnes sme pre Vás do ponuky pridali novinky do kategórie Rc autá - Elektro - Monster Truck. Každé z nich ohromí svojou akčnosťou, skvelým designom a prevedením. BIG HAMMER 5, DUNECLIMBER 2, INGLE, MONSTER TRUCK EXPERT, HIMOTO MONSTER TRUCK sa na Vás už tešia :-D.

07/20/2018

Parádne auto od DF models? No predsa DuneCrusher 2 - Brushed RTR. Jedná sa o variáciu na podvozku DuneFighter, priom vďaka nízkemu profilu je auto stabilnejšie a vďaka jednoduchej karosérii z pružného lexanu je odolnejšie proti nárazom. Model má zosilnenú ochranu proti striekajúcej vode - WATERPROOF a silné servo riadenie s kovovými prevodmi.
Zažijete s ním mnoho dobrodružstiev, adrenalínu a jedinečný pôžitok z jazdy!

05/23/2018

Na dnes sme si pre Vás pripravili novinku v podaní rýchleho člnu od firmy DF-Models Avanti-Bl. Jedná sa o čln s vodou chladeným striedavým motorom dosahujúcim rýchlosť až 45km/h. Plne proporcionálne ovládanie na frekvenii 2,4Ghz Vám umožní plávať s člnom aj v menších bazénoch. Naplno si však užijete tento rýchly Rc čln na väčších voných plochách. Pridaná batéria LiPo 11,1V 1200mAh Vám zaručí až 15 minút zábavy, v závislosti od zaťaženia člnu. V ponuke máme samozrejme aj náhradnú batériu, čiže si môžete dobu zábavy ľahko predĺžiť. TAK HURÁ DO TOHO !

 

04/23/2018

Aj keď dnes už vlny Karibiku nebrázdí Čierna perla, s naším novým malým Caribbean môžete ovládnuť každý väčší bazén alebo menší rybníček tak, ako to vedel len kapitán Jack Sparrow! Caribbean je RTR set malej plachetnice triedy Foot s dvojkanálovú RC súpravou 2,4GHz pre začiatočníkov. Jeho trup je z plastu a set je 100% pripravený na plavbu. Ovládané sú plachty a kormidlo.

 

04/18/2018

RC dron TELLO. Nový mini dron od výrobcu RYZE vyrobený v spolupráci s firmami DJI a INTEL. Je vybavený HD kamerou ktorá zachytáva video v kvalite 720p a fotky v rozlíšení 5Mpx a pri tom váži len 80g. Jednoducho zlietne z ruky a znovu na ňu aj pristane. Dokonca môžete začať lietať len vyhodením Tello do vzduchu. Môže byť ešte niečo jednoduchšie? Tento skvelý mini dron nájdete od dnes v našej ponuke.

 

04/17/2018

Ako novinku na dnes prinášame nadupané RC Buggy ACROSS STORM, ktorý zaújme svojím krásnym spracovaním, pohonom 4x4 a silným motorom s ktorým dosiahnete rýchlosť až 50km/h. S batériou 7,4V 1500 mAh si užijete približne 15 minút jazdy. Ak by Vám to však nestačilo, k modelu je možno prikúpiť náhradnú batériu a čas jazdy si ľahko predĺžite. Všetko čo potrebujete nájdete v balení. Stačí len prikúpiť 4x AA batérie, ktoré tak isto nájdete na našej stránke a užívaní si skvelej zábavy Vám už nebude nič brániť. TAK SMELO DO TOHO :-D

 

04/16/2018

Dnes sme pre Vás pripravili Novinky zo sveta Stavebníc. Stavebnice na naťahovanie, ktoré možno kombinovať so stavebnicou LEGO a CADA od známeho výrobcu Double Eagle. Po natiahnutí vyrazia rýchlo dopredu a prejdú až 10m! Výborne zabavia, rozvíjajú tvorivosť, predstavivosť a manuálnu zručnosť. Nájdete ich v sekcii RC stavebnice. Formula, žeriav, nakladač a púštne buggy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie