Supersilný Rc crawler MZ-CLIMB 1/14 - oranžová

Odolný voči striekajúcej vode, silný akumulátor, pohon 4x4. Veľká mäkká kolesá.
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Dodanie 2-5 dní
Kód: 86633
Značka: Dealbox
€90 €75 bez DPH
Kategória: Rc autá
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Z tejto novinky sme naozaj nadšený. Zaťažili sme ho extrémnymi testami a nezvládlo až úplné utopenie a rozšliapnutie našim technikom.

Prejde nemožné - vhodné pre jazdu zručnosti
MZ-CLIMB nás zaujal silou, ktorou vyráža do kopca, výrobca udáva sklon až 45 °. Veľmi silné motory zaisťujú maximálnu silu pre pohon všetkých kolies. Veľké kolesá s priemerom takmer 10cm sú veľmi mäkké, priľnavosť k terénu je veľkou výhodou. Prekvapenie bola aj väčšia výchylka zatáčania medzi podobnými Crawlermi MZ-CLIMB kľučkovanie určite vyhrá.

Pripravené do dažďa
RC model sme testovali aj za veľmi silného dažďa a jazda kaluží ho nezastavila. Model je teda odolný proti striekajúcej vode, jazdiť môžete aj v snehu alebo v blate. Určite sa nesmie potopiť. Pre intenzívne používanie v mokrom prostredí doporučujeme elektroniku ošetriť sprejom NANOPROTECH

Pištoľové ovládanie 2,4Ghz
Model je vybavený skladacím pištolovým ovládačom. Jeho veľkosť je pomerne malá, je teda vhodný aj do menšej ruky vašich detí. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 Ghz, jazda viac modelov na jednom mieste nie je problém. Ako napájanie ovládača slúži 2x AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou dodávky.

Silný akumulátor 1000mAh
Model je už v základe vybavený silným akumulátorom 6V 1000mAh. Model vydrží v jazde až 30 minút. Pripravujeme aj silnejší akumulátory pre jazdu až 60 minút. Nabíjanie prebieha cez USB. Nabíjať teda môžete aj na čatách z power banky alebo akéhokoľvek USB výstupu.


Obsah balenia:
RC model auta
Diaľkové ovládanie
USB nabíjačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: