Knoki Arkádová hra hladný lev

Africký lev je skvelá sada na streľbu na terč. Ukradne srdce každého dieťaťa. Hra podporuje kreativitu a učí plánovanie. Sada obsahuje: štít leva, guľovú pištoľ a 12 loptičiek.


Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: LU5546
Značka: KNOKI Sp.
€16 €13,30 bez DPH
Kategória: Pištoľe, pušky a náboje
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Hladný levíček chyť si ma!


Vydajte sa na africké dobrodružstvo! Preskúmajte horúce savany a postavte sa tvárou v tvár levu! Africký lev je druhá najväčšia mačka na Zemi, druhá za najväčšími tigrov! Choďte na lov a chyťte zver! Teraz sa môžete stať kráľom džungle! Je to tiež ohrozený druh, ale nebojte, náš lev bude rád chytať loptičky, ktoré naň chcete strieľať!
Táto hračka bude skvelým riešením pre každé dieťa, ktoré má rado guličkové zbrane! Guličky sú mäkké a ľahké, takže určite nikomu a ničomu neublížia! Výnimočnú presnosť zaistí rozsah obsiahnutý v sade! Umožní vám presne zamieriť a poslať guľku priamo do stredu terča a vaše dieťa sa bude cítiť ako strelec svetovej triedy! Po zásahu do stredu papule leva vydá charakteristický rev, ktorý odmení krásny výstrel! Displej pred kráľom džungle bude počítať body za každý zásah, takže hranie s ostatnými bude ešte jednoduchšie!
Hraním s viacerými ľuďmi sa deti naučia súťažiť, rovnako ako vyhrávať a prehrávať, čo im uľahčí znášať všetky úspechy i neúspechy! Vymýšľanie nových pravidiel podnieti vašu kreativitu a rozvinie vaše plánovacie schopnosti! Samozrejme, že žiadny záber neuspeje, pokiaľ mladý prieskumník nepoužije správnu mieru zaostrenia! Vďaka tomu má hračka veľký vplyv na posilnenie schopnosti dieťaťa sústrediť sa, čo mu uľahčí fungovanie v škole a neskôr aj v práci! Na rozdiel od zdania nie je streľba ľahká! Bude to vyžadovať tréning, ktorý okamžite zlepší koordináciu očí a rúk a reflexy vášho dieťaťa!

Neustále zlepšovanie trajektórie lopty po každom výstrele rozvinie rýchle myslenie, rýchlu analýzu a priestorovú predstavivosť! Hra s veľkou mačkou poskytne malým prieskumníkom veľa zábavy a zároveň ich povzbudí k učeniu a poznávaniu prírody!

Technické údaje:
lev: 13 cm x 12 cm x 23 cm
pištoľ: 40 cm x 5 cm x 7 cm
priemer gule: cca 2,8 cm
rozmery balenia: 41 cm x 25 cm x 15 cm

Obsah sady:
leví štít
guľová pištoľ
12 loptičiek
Materiál: plast + penové guličky
Napájanie : 3x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Vhodná pre deti od 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: