Balančné odrážadlo s platformou Viko - modrobiele

Balančné odrážadlo Viko
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: B88008
Značka: GIMME
€40 €33,30 bez DPH
Kategória: Detské odrážadlá
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Balančné odrážadlo s platformou Viko

Najčastejšou úzkosťou batoliat pri prvých krôčikoch na bicykli je zdvíhať nohy zo zeme a pokladať ich na pedále. V prípade balančného odrážadla tento problém odpadá, pretože dieťa je neustále v kontakte so zemou av prípade tohto odrážadla si môže nožičky položiť aj na platformu. Možnosť podoprenia nožičiek je pre dieťa veľmi dôležité, pretože mu to dáva pocit bezpečia. Vďaka tomu sa môže sústrediť na učenie ďalších aspektov jazdy na bicykli, napríklad na riadenie, zatáčanie, brzdenie nožičkami. Tiež nastupovanie a vystupovanie je o to jednoduchšie. O to jednoduchšie pre neho neskôr bude prechod na klasický bicykel.

Ultraľahké odrážadlo Viko váži iba 2.9kg, čo ho robí jedným z najľahších odrážadiel na trhu. Nízka hmotnosť a dobrá ovládateľnosť zaisťujú, že vaše dieťa zvládne dlhé trasy. Konštrukcia je vyvážená tak, že eliminuje potrebu postranných koliesok, dieťa tak samo trénuje rovnováhu, podporuje tak rozvoj ale aj posilnenie stredu tela.

Riadenie je veľmi intuívne, riadidlá sú vo výške 56cm s protišmykovými krytmi. Vysoko pevný a odolný oceľový rám unesie až 30kg.

Kolesá sú tvrdé, bezdušové a penové, s rozstupom 11 palcov. Toto odrážadlo nemá žiadnu brzdu. Je vhodné pre deti od 3 do 6 rokov, kým nepresedlajú na šliapací bicykel. Odporúčaná výška je od 85-110cm.

 

Obsah balenia
Užívateľský manuál
Balančné odrážadlo Viko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: