Doprava a platba

Možnosti dopravy a platby Slovensko

Doručenie balíkov zabezpečuje pre nás kuriérska spoločnosť DPD.  V súčasnosti, môžete v našom e-shope využívať platbu na dobierku a platbu vopred cez bankový účet. Taktiež môžete využiť osobný odber a platbu v hotovosti.

Všetok tovar dostupný v e-shope je skladom u nás alebo u našich dodávateľov a doba doručenia v rámci SR sa pohybuje od 2 do 5 pracovných dní. V prípade doručenia do krajín EÚ sa môže doba doručenia predĺžiť.

 

Cena za dopravu sa platí len jednorázovo, nezávisí od množstva objednaného tovaru. 

Objednávka nad 100€,- DOPRAVA ZDARMA!!

(doprava a platba dobierkou sa do ceny objednávky nezarátavajú)

 

Doručenie:

DPD HOME ponúka kvalitný a spoľahlivý servis v doručovaní zásielok súkromným osobám. Zásielka prevzatá kuriérom DPD, Vám bude doručená nasledujúci pracovný deň. Po odovzdaní balíku obdržíte email s potrebnými informáciami ohľadom doručenia (číslo balíku, sumu dobierky a pod.)

 

Cena:

Každá objednávka (do 100€) SR - 4,80 €

Platba dobierkou - + 1,50 €

Platba bankovým prevodom - 0,00 €

Platba platobnou bránou Shoptet Pay - 0,00 €

 

PLATBA

Ak Vám nevyhovuje platba v hotovosti / dobierkou na pošte alebo kuriérovi, máte na výber platbu vopred cez platobnú bránu Shoptet Pay alebo bankový účet.

( poplatok 0€ )

Platba bankovým prevodom a platobnou bránou Shoptet Pay nie je spoplatnená, avšak vezmite na vedomie, že v tomto prípade sa termín doručenia predĺži o čas prevodu prostriedkov z Vášho účtu na ten náš. Až po obdržaní platby, Vám bude tovar odoslaný.

Pri využití tejto možnosti, Vám zašleme automatický email, v ktorom budú uvedené ďalšie pokyny k úhrade.

 

OSOBNÉ PREVZATIE

Osobné prevzatie tovaru je možné len po predchádzajúcej úhrade cez bankový prevod a dohode. Ako novinku môžete využiť platbu v hotovosti.

Tovar je možné prevziať na adrese Michaela Čangelová, Kolačno 158, 958 41 Kolačno.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie