RC motorka - stavebnica - (484 dielikov)

RC motorku je možné zostaviť z 484 blokov a pôsobí veľmi reálne. Model je vybavený skvelým LED osvetlením. Telo vozidla je vyrobené z ABS plastu, ktorý je veľmi bezpečný a odolný. Motorka má nezávislý pohon zadných kolies, vysoký výkon, odpružené predné koleso, pohyblivé časti a veľmi priľnavé pneumatiky. Vozidlo dosahuje rýchlosť 5,2 km / h.
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: DE/C51024W
Značka: Double Eagle
€60 €50 bez DPH
Kategória: TEKNOTOYS - TECHNICS
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

RC motorka - stavebnica


RC motorku je možné zostaviť z 484 blokov, pôsobí veľmi reálne. Model je vybavený skvelým LED osvetlením. Telo vozidla je vyrobené z ABS plastu, ktorý je veľmi bezpečný a odolný. Motorka má nezávislý pohon zadných kolies, vysoký výkon, odpružené predné koleso, pohyblivé časti a veľmi priľnavé pneumatiky. Vozidlo dosahuje rýchlosť 5,2 km / h.

Technické parametre:
Motorka má rozmery: 29,4 x 11,5 x 5,8 cm. Dosahuje rýchlosť až 5,2 km / h. Typ akumulátora je Li-Ion a napätie 7,4 V. Model možno nabiť prostredníctvom USB nabíjačky. Doba nabíjania je stanovená na cca 4 - 5 hodín, avšak prvé nabíjanie by malo trvať asi 8 hodín. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 Ghz, dosahuje do vzdialenosti 25 metrov. Napájanie ovládače sú 2x AA batérie, ktoré však nie sú súčasťou balenia !!!

Balenie obsahuje:
Stavebné bloky RC Motocykel x 1
Stavebné návod x 1
Diaľkový ovládač x 1
Lítiová batéria x 1
Výkonný motor x 1
Servomotor x 1
USB nabíjačka x 1
LED svetlo x 1
Manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: