Profesionálny riaditeľný šarkan Maestro III Aqua PROFI 220 cm, Ripstop-Polyester

Skutočne profesionálny kvalitný riaditeľný drak Maestro III Aqua 220 cm, rám z uhlíkových vlákien, materiál Ripstop-PolyesterMôžeme doručiť do:
3.6.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: 116784
Značka: Invento
€180 €150 bez DPH
Kategória: Riaditelne športové šarkany
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Skutočne profesionálny kvalitny riaditeľný šarkan Maestro III Aqua 220 cm, rám z uhlíkových vlákien, materiál Ripstop-Polyester, integrované závažia.

Vyrobené v Nemecku, ľahký kvalitný RIPSTOP-POLYESTER, pre vietor 6-38 km / h, jednoduché ovládanie, pestré neblednúce farby, pevná kostra z uhlíkových vlákien. Športový šarkan Maestro III Aqua je extra citlivý na ovládanie, vďaka tomu patrí medzi obľúbené šarkany pre profesionálne pilotov.
Napriek svojej vizuálnej podobnosti s predchodcom je Maestro III kompletne prepracovaným kaskadérskymi šarkanom, ktorý bol prispôsobený najmodernejším požiadavkám v trikového lietania. Maestro III zvláda staré aj nové triky a kombinácie trikov úplne bezpečne a v atraktívnom prevedení. Jeho rýchle otáčanie okolo pozdĺžnej osi je vykonávanie triku jednoduchým, zrozumiteľným a extrémne presným. Premetovové triky sú jednou zo silných stránok Maestro III. Rýchlosť letu Maestro III je mierna a jeho správanie je predvídateľné. Rám vyrobený z uhlíkových vlákien a zabalené pružné prúty dávajú tomuto freestylovému stroju mimoriadny výkon. Jeho plachty z Mylar mu dodávajú obzvlášť kvalitný vzhľad. Dve integrovaná závažia 15 g umožňujú bezpečné triky i pri silnejšom vetre. Vďaka kombinácii svojich vlastností je Maestro III veľmi zaujímavým športovým vybavením pre profesionálov i pokročilých. Vďaka všestrannosti modelu sa piloti nikdy nenudia, pretože rozsah jeho možnosťou je zdanlivo nekonečný.

Technické špecifikácie:
Rozpätie krídel 220 cm
Výška 95 cm
Plachty z Ripstop-Polyesteru
Konštrukcia z uhlíkových vlákien
Šnúry Dyneema 60 kPa, 2x25 m
Vhodné pre vietor 6-38 km / h, 4-24 mph

Šarkan je vhodný pre deti od 14-tich rokov.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: