RC Kombajn na kukuricu 1:24 - svetlý

Kombajn alebo zberová rezačka na kukuricu je nádherne spracovaný RC model, ktorý svieti a dymí sa mu z komína.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: 6602H
Značka: IQ models
€57 €47,50 bez DPH
Kategória: RC traktory
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

RC Kombajn na kukuricu 1:24


Máme novinku pre nadšencov poľnohospodárskych strojov, pokiaľ dlho čakáte na kombajn na diaľkové ovládanie, máme pre vás dobrú správu. Síce nejde priamo o kombajn, ale o rezačku na kukuricu, tento model má totiž vpredu miesto klasického nástavca rezačku na kukuricu, ktorá sa dá sklopiť, zdvihnúť a rezacie kolesá sa pri jazde točia. Celý model pôsobí veľmi realisticky a tak určite zvládne zbierať, drviť a nakladať priamo u vás v detskej izbičke. Vyhadzovač sa dá ručne otočiť o 360 °, k jeho kompletnému zloženiu je potrebný malý krížový skrutkovač.

Deťom rozsvieti očká aj LED svetlá, na streche sú umiestnené oranžové a vpredu biele. Môžete ich zapnúť pomocou diaľkového ovládača, rovnako tak aj zvukové efekty. Totálnou vychytávkou tohto modelu je však nádrž na vodu pod kapotou odkladacieho priestoru, vďaka tomu z komína vychádzajú obláčiky pary, ktoré krásne simulujú dym z výfuku.

Celý stroj sedí na podvozku a priamo pod kabínou sú umiestnené veľké kolesá. Riadený je cez zadné menšie kolesá. Pneumatiky sú z mäkkej gumy s hlbokým vzorom. Kabína vodiča je spracovaná do posledného detailu a kompletne uzavretá. Okolo nej je vonkajšie zábradlie s naznačenými zrkadlami.

Ovládanie je veľmi jednoduché, pomocou páčkového ovládača na frekvencii 2,4 Ghz. Potrebujete doň 2xAAA batérie. Akumulátor Li-ion 500mAh s JST konektorom nabijete jednoducho USB nabíjačkou. Udrží model v chode cca 30 minút.

Technické parametre:
Rozmery: 28x11x14cm
Hmotnosť: 564g
Pohon: 2WD
Dosah: cca20m
Rýchlosť: cca 8km/h
Akumulátor: Li-ion 1S 3,7 V 500mAh JST
Doba nabíjania: cca 120 minútObsah balenia:
Kombajn - zberová rezačka na kukuricu
USB nabíjačka
Akumulátor
Ovládač
Nádobka na vodu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: