Vážení zákazníci z technických príčin budú Vaše objednávky odosielané až 17.6.2024. Za meškanie a problémy s tym spojené sa ospravedlňujeme.

Bugatti Chiron - RC stavebnice z kociek- 419 dielikov

Stavebnica modelu Bugatti Chiron na diaľkové ovládanie. Verné prevedenie s otvárateľnými dverami a kapotou, a s niekoľkými pohyblivými časťami. Jazda dopredu a dozadu, zatáčanie doľava a doprava. Dosah diaľkového ovládača až 30 m.
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: DEC51053W
Značka: IQ models
€39,50 €32,90 bez DPH
Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Bugatti Chiron - RC stavebnica z kociek- 419 dielikov

 
Veľmi obľúbenou stavebnicou od firmy CADA je model Bugatti Chiron. Veľkou výhodou tohto RC modelu je, že si ho sami zostavíte. Ide o rovnaký princíp, ako svetoznáma stavebnica LEGO, dokonca sú dieliky spolu kompatibilné. Pokiaľ ste nadšenci do stavania, fantázii sa medze nekladú a na podvozok si môžete postaviť úplne čokoľvek.

Ide teda o sadu, kedy na pevný podvozok, v ktorom je uložený akumulátor zostavíte podľa podrobného návodu model Bugatti Chiron a vznikne vám tak RC model na diaľkové ovládanie.

Stavebnica sa skladá zo 419 dielikov. Súčasťou je akumulátor 3,6 V 300mAh, na ktorý dokáže model jazdiť cca 20-25 minút. Do diaľkového ovládača sú potrebné dokúpiť 3AAA batérie.

Celá stavebnica je vyrobená z veľmi odolného a kvalitne spracovaného ABS plastu. Funguje na frekvencii 2,4 Ghz, takže sa vám nebude vzájomne rušiť ani viac stavebníc.

 

Obsah balenia
Model - stavebnica (419 častí)
Vysielač
Dobíjací článok
Nabíjačka
Manuál

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: