Auto na diaľkové ovládanie DESERT - XLH 9137 - červená

Spirit Truck je naozaj diaľkovo ovládané auto s množstvom energie, vodotesnou elektronikou a skvelou konštrukciou. Jazdné vlastnosti sú naozaj dobré a ak ide príliš rýchlo, môžete znížiť rýchlosť.
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: 82949
Značka: IQ models
€106,40 €88,70 bez DPH
Kategória: Rc autá
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Auto na diaľkové ovládanie DESERT

Spirit Truck je naozaj diaľkovo ovládané auto s množstvom energie, vodotesnú elektronikou a skvelou konštrukciou. Jazdné vlastnosti sú naozaj dobré a ak ide príliš rýchlo, môžete znížiť rýchlosť.
Model má vysoko výkonný motor, poskytuje až 36 km / h, výkonný vodotesný elektronický regulátor otáčok a tlmiče s kovovou strechou. Je vybavený vynikajúcim terénnym výkonom s tlmiacou vibrácií a nezávislým systémom odpruženia. Vďaka 4WD a plnému systému proporcionálne regulácie rýchlosti je vozidlo flexibilnejší a poskytuje vám dobrý jazdný zážitok po dobu až 16 minút jazdy.
S modelom RC auto Spirit Truck, si môžete užiť jazdu na suchu i vo vode. Vďaka vodotesné elektronickej regulácii otáčok a tlmičmi s kovovou strechou.
RC diaľkové ovládanie je v pištoľovom prevedení, pracuje dnes už na obvyklé frekvencii 2,4 GHz, nehrozí teda žiadne rušenie okolitými modely.
Do vysielača je potrebné dokúpiť 3x AA batérie

Technické parametre:
Model Jelka 27 cm a má mierku 1:16. Hmotnosť je 830g. Akumulátorom vozidla je Li-Ion 7,4V 500mAh, ktorý dokáže fungovať na jedno nabitie 16 minút. Nabíjanie je možné prostredníctvom USB nabíjačky, trvá 90 minút. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 Ghz a dosahuje do vzdialenosti 80 metrov. Ovládanie je pištoľové a volantové, má dva kanály. Jednosmerný motor s pohonom 4WD dosahuje rychlsoti 36 km / h. Auto je vyrobené z kvalitného ABS plastu.

Obsah balenia:
model rc auta
akumulátor
Nabíjačka
vysielač
Manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: