Elektrická kolobežka Bongo Z City

Elektrokolobežka s dojazdom 50km, rýchlosťou 25km/ha nosnosťou 100kg
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: 07314
Značka: Cecotec
€1 058 €881,70 bez DPH
Kategória: Elektrické kolobežky
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Elektrická kolobežka Bongo Z City


Krásna, designová, ale zároveň extrémne výkonná elektrokolobežka Bongo Z City konečne u nás na eshope.

Má výkon 1000W a 48V, čo je parádne číslo. Pokiaľ bývate niekde, kde často funíte do kopca, uľahčte si život a nechajte sa vyviesť práve touto elektrokolobežkou Bongo Z.

Vďaka akumulátoru 48V 10000mAh nemusíte ani veľmi riešiť dojazd, pretože je to až 50km. Dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h. Veľmi pozitívne hodnotíme osvetlenie elektrokolobežky, ktoré je viac než dostatočné.

Na dotykovej obrazovke uvidíte všetky informácie, dozviete sa najazdené kilometre, rýchlosť, zostávajúcu kapacitu akumulátora ... Prepínať môžete medzi troma módmi rýchlosti - Sport 25 km/h, Eco 15 km/h, Chodec 6 km/h. Režim chodec je veľmi dôležitý, podľa zákona je totiž potrebné rýchlosť prispôsobiť na miestach, kde sú chodci ich rýchlosti. Pre väčšiu bezpečnosť je vybavená presnou dvojitou kotúčovou brzdou.

Konštrukcia je hliníková a vodotesná. Široké riadidlá a kompletne odpružené 10,5" kolesá zaisťujú naozaj pohodlnú jazdu. Síce výrobca udáva nosnosť 100kg, ale dôkladne sme ju testovali spolu s naším 120kg technikom a ani nezaprotestovali. Úplne nezávisle konštatujeme, že to je najlepšia elektrokolobežka, ktorú sme zatiaľ testovali. :)

Obsah balenia:
Elektrokolobežka Bongo Z City
Nabíjačka
Manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: