RC auto DF-4S Crawler Pro 1:10 hnedý

DF-4S Pro Crawler 1:10 313mm verzia 2024 RTR, LED osvetlenie, navijak, 2 rýchlosti - všetko ovládané z vysielača, hliníkový rám, uzemykateľné / odomykateľné diferenciály z vysielača, držiak na telefón, farba hnedá.


Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: 3152
Značka: DF Models
€419 €349,20 bez DPH
Kategória: Off-road Crawlery
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

DF-4S Pro Crawler 1:10 313mm verzia 2024 RTR


Zaistite si výnimočný zážitok z jazdy s RC Crawlerom DF-4S PRO od DF Models, strojom, ktorý definuje nové hranice možného v oblasti RC crawlerov. Tento model v mierke 1:10 je nielen vizuálne ohromujúci vďaka detailne spracovanej karosérii a realistickým doplnkom, ale aj technicky vybavený tak, aby prekonal akúkoľvek prekážku, ktorá mu stojí v ceste. S DF-4S PRE Crawlerom zažijete dobrodružstvo bez hraníc, a to ako na záhrade, tak v najnáročnejšom teréne.
Pripravte sa na to, že vaše ruky budú k jazde prilepené vďaka inovatívnemu diaľkovému ovládaniu s LCD displejom, ktoré vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete na dokonalé ovládanie vášho vozidla. Či už sa rozhodnete pre pomalé plazenie alebo rýchlu jazdu, dvojstupňová prevodovka vám umožní prispôsobiť rýchlosť podľa vašich prianí. Integrovaný držiak na mobilný telefón navyše pridáva na zábavnosti, umožňujúci vám ľahko natáčať vaše dobrodružstvo.
Využite maximálny výkon daný dômyselným dizajnom, kde každý detail má svoj účel. Oceľový rám podvozku, magnetický uzáver karosérie, kovové vzpery a vertikálne montované olejové tlmiče spoločne vytvárajú stroj pripravený na akúkoľvek výzvu. Navyše, LED osvetlenie a elektrický navijak s oceľovým lankom pridávajú na realistickosti a funkčnosti.

DF-4S PRE Crawler je nielen auto. Je to vyhlásenie o tom, čo je možné dosiahnuť s pravým mixom technológie, dizajnu a vášne pre RC modely. Nechajte sa uniesť do sveta bez limitov, kde jediná hranica je vaša vlastná odvaha ísť ďalej.

5 Najväčších benefitov DF-4S PRO Crawler:
Vysoko odolný dizajn: Oceľový rám podvozku a kovové vzpery zaisťujú maximálnu stabilitu a dlhú životnosť aj v najnáročnejších podmienkach.
Flexibilné ovládanie: Dvojstupňová prevodovka a uzamykateľné/odomykateľné diferenciály diaľkovým ovládaním poskytujú bezprecedentnú kontrolu nad vozidlom, čo vám umožní prekonať akúkoľvek prekážku.


Realistické funkcie: LED osvetlenie, elektrický navijak, a možnosť otvorenia dverí pridávajú na autentickosti zážitku.
Inovatívne diaľkové ovládanie: LCD displej a integrovaný držiak na mobilný telefón ponúkajú pohodlné sledovanie a dokumentáciu vašich dobrodružstiev.
Univerzálna kompatibilita batérie: Možnosť použiť takmer akýkoľvek typ 2S LiPo batérie znamená, že nikdy nebudete obmedzení v dĺžke vašich dobrodružstiev.

RC auto DF-4S PRO Crawler – Nielenže splní vaše priania po dobrodružstve, ale prekoná vaše očakávania a stane sa vašim nepostrádateľným spoločníkom v teréne.

Špecifikácia:
Mierka: 1:10
Hnací motor: 4WD kartáčovaná - 2stupňová prevodovka
Dĺžka: 570 mm
Šírka: 250 mm
Max. výška: 265 mm
Rázvor: 313 mm
Pneumatiky: 115x46 mm
Vlastnosti: LED osvetlenie, navijak, 2stupňová radiaca páka, diferenciály uzamykateľné / odomykateľné vysielačom

Obsah balenia:
RC Crawler DF-4D Pro 1:10
Diaľkové ovládanie kanála 2,4 GHz
Redukcia konektora batérie z XT60 na T-Dean, drobné náradie
Transportný box
Návod

Požadované príslušenstvo:
Akumulátor pre model (Ni-Mh 7,2 V alebo Li-Po 7,4 V) s konektorom XT60 alebo T-Dean
Vhodný nabíjač
4x 1,5V AA Mignon batéria pre diaľkové ovládanie (nie sú súčasťou balenia).
Vhodné pre deti od 14 rokov. Pre náhradné diely navštívte našu sekciu náhradných dielov, alebo zašlite dopyt e-mailom.

Video: https://youtu.be/FtEBsvjOhyw?si=J2iu0Pqdzp4UAFXB

DF-4S Crawler Pro 1:10

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: