Plachetnica MICRO MAGIC racing "Carbon Edition" - stavebnica

Kód: 2014.CV2
ZadarmoZadarmo
Plachetnica MICRO MAGIC racing "Carbon Edition" - stavebnica
€212 €176,67 bez DPH
skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)
Môžeme doručiť do:
9.3.2021

Stavebnica modelu závodnej plachetnice o dĺžke 535 mm bez elektroniky a RC súpravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rc loď

Rc plachetnica

Závodný model plachetnica, ktorej obľuba v celom svete neustále stúpa.

Stavitelia si tak môžu vyskúšať svoju jachtársku zručnosť sa závodným modelom jachty, ktorej predloha bola určená pre preteky jednotlivcov cez Atlantik. Model je určený nielen pre tých, ktorým sa závodné RC jachting páči, ale ostatné kategórie u nás organizovanej nie sú pre nich z najrôznejších dôvodov príťažlivé, ale aj pre tých, ktorí neveria, že jazda s modelom plachetnica môže priniesť veľa adrenalínu. Rýchlosť tohto modelu je veľmi dobrá a riziko zničenia je minimálny. Hoci rozmery modelu sú pomerne malé, jeho správanie na vode a ovládanie sa nelíši od veľkých závodných RC modelov plachetníc. Pri závodu je potrebné mu venovať rovnakú pozornosť ako veľké pretekárske jachte.

Preto je model vhodný pre všetky kategórie modelárov, od skúsených jachtárov až po začiatočníkov, ktorí tak budú mať k dispozícii porovnateľnú techniku ​​a budú môcť zbierať prvé skúsenosti v závodnom RC jachtingu. Ak Vám budú 4 preteky málo, budete mať možnosť porovnať svoju loď aj s modelári v okolitých krajinách. Seriál súťaží MMC sa totiž nejazdia len v Českej republike, ale aj v susedných krajinách - Nemecku, Poľsku, Rakúsku, ale napríklad aj Holandsku a Maďarsku. V súčasnej dobe je to v Európe najrozšírenejšie trieda pretekárskych plachetníc.

V neposlednom rade tento model môže byť odrazovým mostíkom pre neskorší prestup do iných tried, napr. IOM. Ďalšie informácie, tipy k stavbe a vylepšenia Vášho modelu, diskusiu, rovnako ako kalendár súťaží pohára MMC a možnosť prihlásenia sa do jednotlivých súťaží či do klubu MMC nájdete na webových stránkach www.rc-plachetnice.cz.

  • Dĺžka [mm] 535
  • Šírka [mm] 180
  • Výška [mm] 980
  • Plocha plachiet [dm2] 14.5
  • Hmotnost [g] 850

Dodatočné parametre

Kategória: Rc lode
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: