Dron Syma W3 2K, GPS

Skladací dron uložený v taške s GPS, 2K 5G WIFI kamerou, striedavými motormi, 27 minút letu. Vyniká stabilizáciou obrazu, dokáže obletieť plánovanú trasu atď...

Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: 13122
Značka: SYMA
€345 €287,50 bez DPH
Kategória: Drony
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Syma W3


Novým prírastkom do rodiny Syma je RC Dron Syma W3. Drony od tejto značky vynikajú svojimi pokročilými funkciami a spoľahlivosťou.

GPS
Vďaka GPS patrí tento model medzi RC drony pre pokročilých. Dokáže presne držať výšku, takže pilotovanie je o poznanie jednoduchšie a môžete sa tak plne sústrediť na ďalšie funkcie. Tou je plánovanie trasy, môžete použiť plánovanie podľa presných GPS bodov, alebo funkciu krúženia okolo pilota alebo ovládača.

Samozrejmosťou je funkcia návratu na miesto štartu pomocou jedného tlačidla. Túto funkciu RC dron využíva automaticky v prípade, že je bez signálu alebo je slabá batéria.

Kamera
Syma W3 je vybavená kamerou, ktorá nahráva v kvalite 2K, pomocou antivibračného stabilizátora sa dokáže zvisle pohybovať. Prenos obrazu medzi dronom a telefónom prebieha na frekvencii 5,8GHz (skrátene 5G) alebo klasicky na frekvencii 2,4Ghz. Pokiaľ váš chytrý telefón podporuje túto frekvenciu 5G, dosah obrazu bude až 400m do diaľky a 100m do výšky. Nepleťte si túto frekvenciu dosahu s 5G rýchlosťou internetu, jedná sa o dve úplne odlišné veci. V dnešnej dobe už takmer všetky chytré telefóny podporujú túto frekvenciu, zistíte to ľahko aj v informáciách od výrobcu. Ak váš telefón náhodou túto frekvenciu nepodporuje, nezúfajte, všetko vám bude fungovať, ale prenos obrazu kamery cez WiFi bude mať dosah iba 50m a kvalita fotografiu bude nižšia.

Vybavenie
Je vybavený striedavými motormi, ich veľkou výhodou je odolnosť. Navyše sú chránené 4 kryty, čo ešte zvyšuje ich životnosť. Vďaka bezuhlíkovým motorom má hladší chod, nižšiu hlučnosť a dlhšiu výdrž batérie.
V tele je umiestnený akumulátor 7,6V 2100mAh LiPo, vďaka ktorej vydrží dron vo vzduchu približne 27 minút. Je uložená v špeciálnom kryte, takže manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá a zvyšuje tak bezpečnosť jeho používania. Nabijete ju originálnou USB nabíjačkou za cca 200 minút.

V diaľkovom ovládači je integrovaný akumulátor LiPo 380mAh 3,7V, ktorý nabijete USB nabíjačkou za cca 60 minút. Pre ešte väčšiu zábavu a pôžitok z lietania môžete vďaka novej aplikácii využiť na ovládanie dronu svoj chytrý telefón namiesto ovládača. V aplikácii SYMA PRO sú plne funkčné všetky pokročilé funkcie, ako je návrat domov, vzlet/pristátie, alebo sledovanie postavy.

Celý model aj ovládač sú skladacie a uložené v praktickej taške. Zaberie skutočne málo miesta, jej rozmery sú 22x14x9cm s dlhým popruhom cez rameno. Všetko je navrhnuté tak, aby všetko bolo bezpečne uložené na jednoduché cestovanie.

 

Obsah balenia
RC Dron Syma W3
Diaľkové ovládanie
Akumulátor
Súprava náhradných vrtulí
USB nabíjací kábel
Taška

 

Technické parametry

Základní údaje
Délka dronu
29 [cm]
Šířka dronu
26 [cm]
Hmotnost dronu
246 [g]
Výška dronu
5 [cm]
Vhodný na ven
ano
Typ motorů
střídavé
Kamera
Dron je vybaven kamerou
ano
Záznam obrazu na paměťovou kartu
ano
Gimbal
ne
Nabíjení
Kapacita akumulátoru v dronu
2100 [mAh]
Napětí akumulátoru v dronu
7,6 [V]
Typ akumulátoru v dronu
Li-Po
Doba nabíjení dronu
200 [min.]
Doba letu
27 [min.]
Typ nabíječky pro dron
USB
Výměnný akumulátor v dronu
ano
Napájení ovladače dronu
integrovaný akumulátor
Ovládání
Dosah dronu
400 [m]
Frekvence ovládání dronu
2,4Ghz
Další funkce
Barometr
ano
Automatický start/přistání
ano
GPS
ano
Návrat dronu domů
ano
Folow me (následuj mě)
ano
Detekce překážek
ne
Headless mode
ano
3D akrobacie
ano
Osvětlení dronu
ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: