Auto na diaľkové ovládanie Spirit 4WD 1:16 2.4GHz RTR - červený - 9135

Spirit 9135 Monster, červená 1:16 s pohonom všetkých štyroch kolies. Tento model vyniká v pomere cena a výkon. Gumové pneumatiky odolné proti opotrebeniu s protišmykovým povrchom a poskytujú silnú schopnosť držania na ceste.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: XLH-9135-RED
Značka: XLH
€95 €79,20 bez DPH
Kategória: Rc autá
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Spirit 9135 Monster, červená 1:16 s pohonom všetkých štyroch kolies. Tento model vyniká skvelím pomerom ceny a výkon. Gumové pneumatiky odolné proti opotrebeniu s protišmykovým povrchom a poskytujú silnú schopnosť držanie na ceste. Jednoduché ovládanie, môžete ovládať dve alebo viac áut v rovnakej oblasti bez rušenia. Výkonný motor poskytuje vysokú rýchlosť až 32 km / h. Model ľahko dobýva ťažké terény, ako je horská cesta, piesok, tráva alebo blato.

Model RC auto 9135X Spirit Monster je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu ABS, ktorý je pevný a odolný, nemusíte mať teda obavy zo zničenia pri obyčajnom náraze. Nezávislé pružiny kolies účinne chráni vnútorné elektronické komponenty a zaistí stabilný a flexibilný jazdu. RC diaľkové ovládanie je v pištoľovom prevedení, pracuje dnes už na obvyklé frekvencii 2,4 GHz, nehrozí teda žiadne rušenie okolitými modely. V balení tohto skvelého modelu nájdete všetko potrebné k jazde až na tužkové batérie do vysielača. Tam budete potrebovať 3 klasické AA tužkové batérie. Vhodné môžete zakúpiť v záložke Príslušenstvo pod produktovými fotografiami. Potom už stačí len vložiť a hurá za zábavou.

Technické parametre:
Model má dĺžku 37 cm a je vyrobený v mierke 1:16. RC model má pohon všetkých 4 kolies a elektromotor. Plne proporcionálne vysielač 2CH pracuje na frekvencii 2,4 Ghz a dosahuje do vzdialenosti 80 metrov. Auto má vo výbave výborne spracovaný off-roadové podvozok a výkonný jednosmerný motor. Súčasťou balenia je i akumulátor 7,4V 500 mAh Li-Ion, ktorý vydrží na jedno nabitie cca 15 minút. Nabíjanie (USB nabíjačkou) trvá cca 90 minút !! Do vysielača je potrebné dokúpiť 3x AAA batérie.

Model je vhodný pre deti od 14 rokov.

Obsah balenia:
model
akumulátor
vysielač
Nabíjačka
Návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: