Vážení zákazníci, z dôvodu nárastu objednávok sa môže doba doručenia predĺžiť o jeden až dva dni. Preto Vás chceme poprosiť o trochu viac strpenia. Ďakujeme za pochopenie.

Profesionálny riaditeľný športový šarkan Air Sport™ SYNERGY 125 GX

Profesionální řiditelný sportovní drak SYNERGY 125GX
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Dodanie 2-5 dní
Kód: 1028
Značka: Günther
€29,90 €24,90 bez DPH
Kategória: Šarkany
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
DRAK SYNERGY 125 GX

Profesionálny drak najvyššej kvality značky Air Sport. Vynikajúce letové vlastnosti, ktoré uľahčujú začiatočníkom učiť sa akrobaciu.

Pod značkou Air Sport ponúkame profesionálne kaskadérske drakmi najvyššej kvality. Vyvinuté profesionálmi, majú vynikajúce letové vlastnosti, ktoré uľahčujú aj začiatočníkom naučiť sa akrobaciu.

Model "SYNERGY 125 GX" so svojim farebným designom je skutočným pútačom na oblohe. Športový kaskadérsky drak je nastavený v niekoľkých jednoduchých krokoch a je okamžite pripravený na let. Vďaka vysoko kvalitnému krytiu z ripstopového polyesteru odolného proti roztrhnutiu s extrémne odolnými rolovacími švami a robustným tyčami zo sklenených vlákien lietajú stabilne a príjemne ticho.

Každý drak Air Sport™ je dodávaný vo vysoko kvalitnej polyesterovej taške s podrobnými letovými pokynmi (príručka pilota).

Veľkosť: 125 x 54 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: