Vážení zákazníci z technických príčin budú Vaše objednávky odosielané až 17.6.2024. Za meškanie a problémy s tym spojené sa ospravedlňujeme.

ACV PROFI RC bager 1:14 s kovovou lyžicou, skrutkové pohony, proporcionálne, 22 funkcií, LED, RTR

ACV PROFI RC bager 1:14 s kovovou lyžicou, 2.4 GHz, plne proporcionálne riasdenie, 22 funkcií, LED, zvukový režim, kovová lyžica, kovové prevody a skrutkovice, zelené prevedenie, RTR
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: FM1593
Značka: Huina
€245 €204,20 bez DPH
Kategória: Rc stroje
Záruka: 2 roky
ACV PROFI RC bager 1:14 s kovovou lyžicou, skrutkové pohony, proporcionálne, 22 funkcií, LED, RTR
ZADARMOZADARMO
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

ACV PROFI RC bager 1:14 s kovovou lyžicouNETRADIČNÉ FAREBNÉ PREVEDENIE bagru HUINA PROFI 1:14 VÁS zaujme na prvý pohľad. ALE KRÁSNÁ ZELENÁ V KOMBINÁCII S antracitovou farbou nie sú hlavným lákadlom TEJTO MAKETY. TÝMI SÚ PROFI FUNKCIE A DOPLNKY, KTORÉ SME zvyknutí vídať u mnoho drahších modelov.

22 FUNKCIÍ * PROPORIONÁLNA JAZDA * KOVOVÁ LYŽICA * KOVOVÉ PREVODY A HNACIE skrutkovice * ZVUKOVÝ REŽIM * LED OSVETLENIE * RTR

Perfektným pomerom cena / výkon sa vyznačuje bager HUINA PROFI 1:14, v netradičnej zelenej a antracitovej farbe, vďaka ktorej Vás zaujme hneď na prvý pohľad. Hlavnou prednosťou tohto modelu je predovšetkým plne proporcionálna jazda a možnosť plne plynulého ovládania všetkých funkcií bagra. To v reáli znamená, že môžete bagrom zároveň ísť a pri tom môžete aj ovládať rameno a lyžicu bagra. Nespornou výhodou a náskokom pred konkurenciou sú kompletne kovové prevody, kovová hnacie kolesá pásov a hlavne kovové hnacie skrutkovice, vďaka ktorým má bager pri "práci" niekoľkonásobne väčšiu silu než konkurenčné modely v rovnakej cenovej hladine. V neposlednom rade to je tiež kovová lyžice. Vysielač pracuje na 2,4 GHz, a môže teda spoločne pracovať neobmedzený počet bagrov, či ďalších strojov, vďaka tomu, že je signál nenarušiteľný, pretože sa model s vysielačom spáruje a komunikuje pod unikátnym kódom. Ovládačom môžete ovládať všetkých 22 funkcií bagra, vrátane LED osvetlenia a zvukového režimu. Vo výbave sú aj špeciálne gumové pásy, vďaka ktorým má bager bezkonkurenčnú priľnavosť na akomkoľvek povrchu. Veža bagra sa otáča o 660 stupňov, veľké a malé rameno môžu byť ovládané nezávisle a lyžice bagra môže kopať a vykládky materiálov. Tento bager je skvelým medzistupňom medzi hračkami za pár korún a celokovovými profi bagre za pomerne dosť peňazí. HUINA PROFI 1:14 je skutočným pomocníkom a pracantom na každej stavbe a je určený pre kopanie výkopov a presun zeminy.

Technické špecifikácie:
Plne proporcionálna jazda

22 funkcií
kovová lopata
kovové prevody
Kovové hnacie skrutkovice
Simulácia reálnych funkcií
660 ° rotácia veže
Svetlo a zvuk (realistické)
Akumulátor 7,4V / 1200 mAh
Doba prevádzky až 40 minút
Ovládač 2.4 GHz, 12 kanálov
Dosah až 50 metrov
Mierka: 1:14
Dĺžka 480 mm
Šírka 200 mm
Výška 310 mm
Hmotnosť: 3,1 kg

Obsah balenia:
HUINA PROFI bager 1:14, zelená

Ovládač 2.4 GHz, 12 kanálov
USB nabíjací kábel
Akumulátor 7,4V / 1200mAh
Manuál

Model je vhodný pre deti od 8 rokov. Pre sprevádzkované budete potrebovať 3x AA batérie do vysielača.
Pre náhradné diely navštívte našu sekciu náhradných dielov, alebo zašlite dopyt e-mailom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: