Rýchlostný čln SYMA Q2 Genius - 2-kanálový

Syma Q2 Genius je dvojkanálový rýchlostný čln na diaľkové ovládanie. Vďaka aerodynamickému prevedeniu trupu a špicatému nosu čln ľahšie prekonáva odpor vzduchu a povrchu vody, a dosahuje tak maximálnu rýchlosť až 20 km/h.
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: SYQ2
Značka: Syma
€76,50 €63,80 bez DPH
Kategória: Rc lode
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Syma Q2 Genius


 je dvojkanálový rýchlostný čln na diaľkové ovládanie. Vďaka aerodynamickému prevedeniu trupu a špicatému nosu čln ľahšie prekonáva odpor vzduchu a povrchu vody, a dosahuje tak maximálnu rýchlosť až 20 km/h. Stabilitu a flexibilitu pri plavbe zaisťuje dvojica kormidiel, a pokiaľ aj napriek tomu dôjde k prevráteniu, je možné ju opakovaným kývaním dostať späť do prevádzkyschopnej polohy. Pri hroziacej kolízii s prekážkou je možné využiť spiatočku. Vysoko výkonný, vodou chladený, motor disponuje veľmi nízkymi stratami a umožňuje tým dravý a rýchly pohon lode. Energiu motora dodáva 600 mAh akumulátor, a zaisťuje prevádzku na približne 6 minút. Kompletná vode odolnosť chráni loď aj pred zaplavením.

Technické parametre:
Dvojkanálový model má rozmery 35,2x9,2x9 cm. Akumulátor modelu Li-po 7,4 V 600 mAh vydrží na jedno nabíjanie 6 minút. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 Ghz a dosahuje do vzdialenosti 150 metrov. Doba nabíjania je cca120 minút, ale prvé dobíjanie by malo trvať dlhšie. Je potrebné len dokúpiť 4xAA batérie do vysielača, ktoré zaobstaráte v našom obchode, a cesta za dobrodružstvom môže začať.

Obsah balenia:
Model - Syma Q2 Genius
Akumulátor
Vysielač
Manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: