Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Dealbox.sk

Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 ErgoWet

Kód: 05467
€280 €233,33 bez DPH
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
3.12.2020

Chcete skrátiť čas upratovania na minimum a pritom dosiahnuť výsledky, ako keď,, leziete po kolenách,,? Máme pre vás jedinečný Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 ErgoWet, ktorý si poradí so všetkým, vysáva a vytiera!

Detailné informácie

Podrobný popis

Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 ErgoWet


Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 ErgoWet 4v1 s unikátnym motorom má silu 430W a 24KPa. Ľahko zvládne všetky typy podláh i kobercov a navyše i vytiera.

Využijete ho ako vysavač, jemný zmeták na prach a malé nečistoty a dlhý vysávač pavučín a nedostupných miest a mop. Tento vysávač je navrhnutý s 360 ° technológiou, ktorá vám dovolí sa dostať bez problémov do všetkých rohov a tiež pre neho nie je žiadny problém priestor pod pohovkou, posteľou alebo konferenciám stolíkom, jednoducho sa pomocou pántu ohne a vy ľahko vysajete a vytrite aj na takto nedostupných miestach. Veľkú saciu silu zabezpečuje Li-on 2500mAh a 25,9V batérie, vďaka ktorej je vysávač schopný prevádzky po dobu 65 minut. Bez nabíjania zvládnete vysať celý dom.

Bezvreckový systém Conga Cyclonic System vybavený HEPA filtru dokáže zachytiť aj prach a alergény. Obsahuje tiež špeciálnu kefu na čalúnenie a rozsiahla profesionálna sada príslušenstva, ktorá umožňuje viac ako 30 kombinácií čistenia. Skladá sa z kefy na tvrdé podlahy, kefy z dvojzložkového materiálu, motorizovanej kefy na čalúnenie, nabíjacej základne, široké a úzke trysky na nábytok a / alebo rohy, výsuvné trubice, podlhovastej kefy a spojovacieho kolena. Veľmi ľahko a šetrne pomocou jediného tlačidla z nádoby 0,8L nečistoty vysypene do odpadu a ich znovu pri plnej sile.

Nový motorizovaný kartáč vyrobený z dvoch materiálov pre odstránenie najviditeľnejšej nečistoty, vysávanie trikrát rýchlejšie v jednom priechodu .. Hlavica je schopná sa nakloniť až o 180 °, s LED podsvietením zachytíte aj tie najmenšie nečistoty.

Prispôsobí sa každej dennej situácii troma režimami: ECO, Daily a Turbo. Neuveriteľná hmotnosť 2,5kg umožňuje perfektné upratovanie prakticky bez námahy. Celková dĺžka 109cm vám pomôže dosiahnuť aj do vysokých miest.

Tento model sa radí do kategórie tichých vďaka 83dB. Špeciálna štetinová kefa so štetinami a silikónom proti zamotaniu, ideálny pre domácich miláčikov. Na čistenie všetkých druhov nečistôt naraz.

Nemusíte sa obmedzovať dĺžkou kábla či rozmiestnením zásuviek, Conga Rockstar 500 ErgoWet je navrhnutý bezdrôtovo, takže dosiahne kamkoľvek. Jednoducho ho postavíte do stanice a kedykoľvek si ho opäť vyzdvihnete a bude pripravený.

Obsah balenia:

 • Konečný vysávač Conga RockStar 500 ErgoWet
 • Kefa Jalisco pre tvrdé podlahy
 • Štetina z dvoch materiálov a silikónový kefa
 • Úzke príslušenstvo 2 v 1 pre nábytok a rohy
 • Príslušenstvo 2 v 1 pre nábytok a rohy
 • Ohybná trubica
 • Pretiahnutá kefa
 • Union lakeť
 • Motorový kefa na čalúnenie
 • Príslušenstvo WaterTank
 • Nástenný držiak

Dodatočné parametre

Kategória: Tyčové vysávače
Záruka: 2 roky

Conga Rockstar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: