Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 Extreme ErgoWet

Chcete skrátiť čas upratovania na minimum a pritom dosiahnuť výsledky, ako keď,, leziete po kolenách,,? Máme pre vás jedinečný Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 Extreme ErgoWet, ktorý si poradí so všetkým, vysáva a vytiera!

Môžeme doručiť do:
11.10.2022
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Kód: 05703
Značka: Cecotec
€266 €221,70 bez DPH
Kategória: Tyčové vysávače
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 Extreme ErgoWet


Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 Extreme ErgoWet 4v1 s unikátnym motorom má silu 430W a 24KPa. Ľahko zvládne všetky typy podláh i kobercov a navyše aj vytiera.

Využijete ho ako vysávač, jemný zmeták na prach a malé nečistoty a dlhý vysávač pavučín a nedostupných miest a mop. Tento vysávač je navrhnutý s 360 ° technológiou, ktorá vám dovolí sa dostať bez problémov do všetkých rohov a tiež pre neho nie je žiadny problém priestor pod pohovkou, posteľou alebo konferenciám stolíkom, jednoducho sa pomocou pántu ohne a vy ľahko vysajete a vytrite aj na takto nedostupných miestach. Veľkú saciu silu zabezpečuje Li-on 2500mAh a 25,9V batéria, vďaka ktorej je vysávač schopný prevádzky po dobu 65 minút. Bez nabíjania zvládnete vysať celý dom.

Bezvreckový systém Conga Cyclonic System vybavený HEPA filtru dokáže zachytiť aj prach a alergény. Veľmi ľahko a šetrne pomocou jediného tlačidla z nádoby 0,8L nečistoty vysypene do odpadu a ich znovu pri plnej sile.

Nový motorizovaný kefa vyrobený z dvoch materiálov (štetín a silikónu) pre odstránenie najviditeľnejšie nečistoty, vysávanie trikrát rýchlejšie v jednom priechodu .. Hlavica je schopná sa nakloniť až o 180 °, s LED podsvietením zachytíte aj tie najmenšie nečistoty.

Prispôsobí sa každej dennej situácii troma režimami: ECO, Daily a Turbo. Neuveriteľná hmotnosť 2,5kg umožňuje perfektné upratovanie prakticky bez námahy. Celková dĺžka 119cm vám pomôže dosiahnuť aj do vysokých miest.

Tento model sa radí do kategórie tichých vďaka 83dB, pritom vyniká výkonom až 130aW.

Nemusíte sa obmedzovať dĺžkou kábla či rozmiestnením zásuviek, Conga Rockstar 500 Extreme ErgoWet je navrhnutý bezdrôtovo, takže dosiahne kamkoľvek. Jednoducho ho postavíte do stanice a kedykoľvek si ho opäť vyzdvihnete a bude pripravený.

 

 

Obsah balenia:

Vysávač
Široký doplnok 2 v 1 pre nábytok a rohy
Úzke príslušenstvo 2 v 1 na nábytok a rohy
Multifunkčná silikónová kefa a štetiny
Kefa Jalisco
Príslušenstvo WaterTank
Nástenný držiak
Manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: