Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 ErgoFlex

Kód: 05466
ZadarmoZadarmo
3bc4769fe54fb9b6f3dca2dbf90fac3b mmf400x400
€250 €208,33 bez DPH
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Chcete mať super silný a pritom skladný vysávač? Máme pre vás jedinečný Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 Ergoflex, ktorý si poradí so všetkým a je stále po ruke!

Detailné informácie

Podrobný popis

Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 Ergoflex


Tyčový vysávač Conga Rockstar 500 Ergoflex 3v1 s unikátnym motorom má silu 430W a 24KPa. Ľahko zvládne všetky typy podláh i kobercov.

Využijete ho ako vysávač, jemný zmeták na prach a malé nečistoty a dlhý vysávač pavučín a nedostupných miest. Tento vysávač je navrhnutý s 360 ° technológiou, ktorá vám dovolí sa dostať bez problémov do všetkých rohov a tiež pre neho nie je žiadny problém priestor pod pohovkou, posteľou alebo konferenčným stolíkom, jednoducho sa pomocou pántu ohne a vy ľahko vysajete a vytrite aj na takto nedostupných miestch. Veľkú saciu silu zabezpečuje Li-on 2500mAh a 25,9V batéria, vďaka ktorej je vysávač schopný prevádzky po dobu 65minut. Bez nabíjania zvládnete vysať celý dom.

Bezvreckový systém Conga Cyclonic System vybavený Hepa filtrom dokáže zachytiť aj prach a alergény. Obsahuje tiež špeciálnu kefa na čalúnenie a rozsiahlu profesionálnu sadu príslušenstva, ktorá umožňuje viac ako 30 kombinácií čistenia. Skladá sa z kefy na tvrdé podlahy, kefy z dvojzložkového materiálu, motorizovanej kefy na čalúnenie, nabíjacej základne, široké a úzke trysky na nábytok a / alebo rohy, výsuvné trubice, podlhovastú kefu a spojovacie koleno. Veľmi ľahko a šetrne pomocou jediného tlačidla z nádoby 0,8 L nečistoty vysypene do odpadu a ich znovu pri plnej sile.

Nový motorizovaný krtáač vyrobený z dvoch materiálov pre odstránenie najviditeľnejšej nečistoty, vysávanie trikrát rýchlejšie v jednom priechode .. Hlavica je schopná sa nakloniť až o 180 °, s LED podsvietením zachytíte aj tie najmenšie nečistoty.

Prispôsobí sa každej dennej situácii troma režimami: ECO, Daily a Turbo. Neuveriteľná hmotnosť 2,5 kg umožňuje perfektné upratovanie prakticky bez námahy. Celková dĺžka 109 cm vám pomôže dosiahnuť aj do vysokých miest.

Tento model sa radí do kategórie tichých vďaka 83dB. Špeciálna štetinová kefa so štetinami a silikónom proti zamotaniu, ideálny pre domácich miláčikov. Na čistenie všetkých druhov nečistôt naraz.

Nemusíte sa obmedzovať dĺžkou kábla či rozmiestnením zásuviek, Conga Rockstar 500 Ergoflex je navrhnutý bezdrôtovo, takže dosiahne kamkoľvek. Jednoducho ho postavíte do stanice a kedykoľvek si ho opäť vyzdvihnete a bude pripravený.

Obsah balenia:

  • Vysávač Conga RockStar 500 Ergoflex
  • Kefa Jalisco pre tvrdé podlahy
  • Štetina z dvoch materiálov a silikónový kefa
  • Úzke príslušenstvo 2 v 1 pre nábytok a rohy
  • Príslušenstvo 2 v 1 pre nábytok a rohy
  • Ohybná trubica
  • Pretiahnutý kartáč
  • Union lakeť
  • Motorový kefa na čalúnenie
  • Nástenný držiak

Dodatočné parametre

Kategória: Tyčové vysávače
Záruka: 2 roky

Conga Rockstar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: