Robotický vysávač Conga 1090 Connected

Uprace za Vás! Robotický vysávač Conga 1090 Connected je expert na čistenie vašej domácnosti, ak máte domáceho miláčika. Zametá, vysáva, vytiera a pomocou špeciálnych kief si poradí aj so zvieracími chlpmi. Prenechajte mu tieto každodenné činnosti a užívajte si svoj voľný čas!

Môžeme doručiť do:
22.4.2021
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Kód: 05410
Značka: Cecotec
€276 €230 bez DPH
Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 2 roky
Robotický vysávač Conga 1090 Connected
ZadarmoZadarmo

Robotický vysávač Conga 1090 Connected


Profesionálny Robotický vysávač Conga 1090 Connected sám zametá, vysáva, mopuje a vytiera podlahu, dokonca aj vďaka špeciálnej gumovej kefe zvláda zvieracie chlpy. Narozdiel od svojho predchodcu ho môžete jednoducho úkolovať hlasom, stačí robotický vysávač pripojiť k aplikácii Alexa.

Nemusíte sa báť, že by do niečoho narazil alebo spadol zo schodov, vďaka technológii inteligentného mapovania iTech 3.0 (Space) disponuje senzormi blízkosti, proti nárazu a proti pádu.

Tento robotický vysávač je vhodný pre všetky typy podláh vďaka systému Wash4You, ktorý inteligentne mopuje. Vytiera s elektronickým ventilom, ktorý rovnomerne dávkuje vodu do Mop Twin Floor, takže plávajúca podlaha alebo naopak dlažba pre neho nie sú problém. Obsahuje 2 kusy 300ml nádob, na prach a vodu. Disponuje tromi režimami upratovania, môžete si zvoliť medzi: Eco režim (800 Pa) pre čistenie povrchov s minimálnou spotrebou, normálny režim (1200 Pa) pre denné čistenie a turbo režim (1400 Pa) pre hĺbkové čistenie.

Všetko si jednoducho nastavíte pomocou aplikácie z vášho chytrého telefónu.

S kobercom alebo rohožkou vám pomôže systém Force Clean: silná turbína, ktorá maximalizuje sanie až na 1400 Pa a technológie Brush Pro s centrálnou otočnou kefou z dvoch materiálov, ktorá dokonale uprace všetku špinu.

robotaspiradorconga109009adl

Naprogramovať si môžete každý deň s All-TimeTable presne podľa vašich predstáv. Režimy auto, okraje, miestnosť, špirála a návrat na základňu. vám zakaždým dokonale upracú celú miestnosť. Tento model robotického vysávača tiež vyniká funkciou OnlySilence pre tiché upratovanie, kedy je hladina hluku nižšia ako 64dB.

image41

Po dokončení upratovania sa automaticky vráti na dobíjaciu základňu vďaka systému Always Home. Funguje na batériu 14,4 V y 2600 mA Ion-Lítiovú batériu, ktorá má autonómiu až 160 minút.

K dispozícii máte aj diaľkové ovládanie Smart Control s LCD displejom pre intuitívnu a jednoduchú kontrolu vášho robotického vysávača. Vďaka veľmi účinnému filtru čistí vzduch a je schopný zachytiť alergény a prach. Je vhodný pre všetky typy podláh a tenkých kobercov.

Obsah balenia:

 • Pripojený robotický vysávač Conga 1090
 • Manuál
 • Aplikačná príručka
 • Pevná nádrž
 • Tekutá nádrž
 • 1 extra vysoko účinný filter
 • 2 bi-materiál mop
 • 2 ďalšie bočné kefy
 • Samočistiaci kefa
 • Špeciálna silikónový kefa pre domáce zvieratá
 • Príslušenstva alebo doplnoky
 • Nabíjacia základňa

Conga 1090 Series

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: