RC drono-vrtuľník Akrobatický HELIFURY 360

Kód: STF1001
€60 €50 bez DPH
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
2.3.2021
Syma TF1001 Helifury 360 je 4-motorový profesionální mini vrtulník. Tento model je perfektním dárkem pro každého začínajícího nadšence akrobatického létání.

Detailné informácie

Podrobný popis

Syma TF1001 Helifury 360


je 4-motorový profesionálny mini vrtuľník. Tento model je perfektným darčekom pre každého začínajúceho nadšencov akrobatického lietania.

Vďaka použitiu gyroskopu je vrtuľník veľmi stabilný za letu, plynule prechádza na vzlety a pristátia. Štvor-osý dizajn uľahčuje manévrovanie modelu. Vrtuľník je ideálny pre obraty, flipy a ďalšie akrobatické triky. Vďaka svojej malej veľkosti je veľmi pohyblivý a rýchly. Vrtule sú chránené pred poškodením.

Vrtuľník je vybavený výškomerom
, Stačí vyletieť do požadovanej výšky a pustiť plynovú páku - vrtuľník už sám udržiava túto letovú výšku.

Ďalej je vrtuľník vybavený ochranou nízkeho napätia batérie
- ak je nízka kapacita batérie, začnú blikať indikačné svetla. Ak je aktivovaná ochrana nízkeho napätia, vrtuľník klesne a pristane.

Ovládanie vrtuľníka je veľmi jednoduché a príjemné vďaka 3,5kanálovému diaľkovému ovládaču, ktorý umožňuje plné ovládanie modelu v rôznych smeroch: dopredu, dozadu, stúpanie, klesanie, doľava / doprava, otáčanie o 360 stupňov.
Model TF1001 je pripravený k letu priamo po vybalení z krabice. Jediné, čo potrebujete, je 8 ks AA batérií pre vysielač, ktoré si tiež môžete zakúpiť v našom obchode.

Technické parametre:
Rozmery vrtuľníka sú: 22,5 x 17,3 x 6,5 cm. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 Ghz a dosahuje do vzdialenosti 25 metrov. Model je vybavený funkciou návratu, autostart / pristátím, gyroskopom, výškomerom ai. RC model má 2 rýchlostné módy, možnosť rotácie o 360 ° a LED osvetlenie. Napájanie modelu = 3,7V 500mAh batérie a je zaručená aj ochrana nízkeho napätia batérie.

Obsah balenia:
Model TF1001 Helifury 360
Vysielač 2,4 GHz (batérie AA nie sú súčasťou balenia)
USB nabíjačka
ManuálBuďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: