RC vojenský JEEP - stavebnica - 561 dielikov

Zostavte si vlastný RC model. Výkonný a plne funkčný model možno zostaviť podľa vlastnej fantázie. Je vhodný pre deti, ktoré si chcú rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu. Časti stavebnice sú kombinovateľné s Legom. Pohyblivé častí vozidla činia hračku ešte zábavnejšou !!!
Môžeme doručiť do:
28.6.2021
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Kód: DE/C51015W
Značka: Double Eagle
€61 €50,83 bez DPH

Military jeep - building blocks - RC (C51015W)

Zostavte si vlastný RC model. Výkonný a plne funkčný model možno zostaviť podľa vlastnej fantázie. Je vhodný pre deti, ktoré si chcú rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu. Časti stavebnice sú kombinovateľné s Legom. Pohyblivé častí vozidla činí hračku ešte zábavnejšie !!!

Pri tejto stavebnici sa nikto len tak nudiť nebude !!!!

Technické parametre:
Model je vyrobený z kvalitného plastu. Rozmery činí 352 x 176 x 145 mm a hmotnosť 1 kg. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 Ghz a dosahuje do vzdialenosti 25 metrov. Akumulátor modelu NiMH má napätie 3,6V a kapacitu 400mAh. Batérie dokáže fungovať na jedno nabitie až 30 minút a dosahuje rýchlosť 4 km / h. Možno nabiť prostredníctvom USB nabíjačky. Doba nabíjania je stanovená na 4-5 hodín, prvé nabitie by malo trvať minimálne 8 hodín. Je možné pohybovať s časťami vozidla: volantom, sedadlami, dverami, kapotou a zadnými dverami. Auto možno ovládať do všetkých smerov.

Do vysielača je potreba dokúpiť 2 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia !!!!

Model je vhodný pre deti od 6 rokov !!!

Obsah balenia:
Model (561 častí)
vysielač
batérie
Nabíjačka
Manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: