Novinka

RC stavebnica RÝPADLO - NAKLADAČ

DE/C51058W
Neohodnotené

Teraz máte možnosť si sami zložiť plne funkčné RC Rýpadlo-nakladač. Pracovný stroj je prvotriednym darčekom pre mladých umelcov či inžinierov - rozvíja kreativitu, zručnosť a predstavivosť. Vysielač 2,4 Ghz dosahuje do vzdialenosti 25 metrov. Časti modelu je možné ich kombinovať s legom, takže počet možností zostavenie je nekonečný.

  • €92 €23 –25 %
  • skladom, dodanie do 2-5 pracovných dní
    Môžeme doručiť do: 23.5.2019
€69
Kategória: Rc stavebnice
Záruka: 2 roky
 

Rýpadlo-nakladač - REMOTE CONTROLLED, stavebnica


Teraz máte možnosť si sami zložiť plne funkčné RC rýpadlo-nakladač. Pracovný stroj je prvotriednym darčekom pre mladých umelcov či inžinierov - rozvíja kreativitu, zručnosť a predstavivosť. Vysielač 2,4 Ghz dosahuje do vzdialenosti 25 metrů.Části modelu je možné ich kombinovať s legom, takže počet možností zostavenie je nekonečný.

gim_23734_stavebnice-rypadlo-nakladac-na-vysilacku_2

Stavebnica pasuje s inými známymi stavebnicami na trhu.

Balenie obsahuje 491 kusov odolných častí pre zloženie modelu, ktoré sú vyrobené z pevného plastu. Otvoriť možné zadný poklop a je možné zdvihnúť lopatu. Vďaka pohyblivým a odolným častiam auta si užijete veľa zábavy. Model dosahuje rýchlosť 2,9 km / h a na jedno nabitie vydrží 30 minút. Rýpadlo-nakladač je vhodný pre deti od 6 rokov. Doba nabíjania je cca 4-5 hodín, ale prvé dobíjanie by malo trvať až 8 hodín. Je potrebné k modelu len dokúpiť 2xAA batérie do vysielača, ktoré kúpite v našom obchode: www.dealbox.sk, potom sa môžete vydať za dobrodružstvom.

 

Obsah balenia:

  • Model - Rýpadlo-nakladač
  • Vysielač
  • Akumulátor
  • Nabíjačka

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: