CHASING RC Podvodný dron Chasing Dory

Malý, prenosný a ľahko použiteľný podvodný dron so záznamom videa Full HD 1080p a duálnymi LED svetlami. Ponorí sa do hĺbky až 15 metrov a je ovládaný pomocou smartfónu. Ponorka bez kompromisu.
Môžeme doručiť do:
13.5.2021
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Kód: 112553
Značka: Dealbox
€575 €479,17 bez DPH
Kategória: Rc lode
 • RC Podvodný dron Chasing Dory

 • Zoznámte sa s Chasing Dory - nový, menší a prenosnejší súrodenec veľmi úspešného podvodného Dronu Gladius Mini, ktorý bol navrhnutý pre radosť i pre prácu. Je vybavený kamerou, ktorá nahráva videa vo vysokom rozlíšení full-HD (1080p), vysoko svetelnou optikou, vstavaným LED osvetlením a disponuje hĺbkou ponoru až 15 metrov. To je to pravé zariadenie pre všetkých, čo nemajú potápačský preukaz, ale napriek tomu chcú zažiť a dokumentovať svet pod hladinou. Chasing Dory je tiež ideálny pre lodné kluby a majiteľov lodí, ktorí potrebujú ľahko a lacno kontrolovať prístavy, doky a lodné trupy.

  Ovládanie pomocou smartfónu
  Chasing Dory váži iba 1,3 kg a je veľmi ľahko použiteľný. Dron je ovládaný pomocou intuitívnej aplikácie pre chytré telefóny, ktorá zobrazuje prenos videa priamo z kamery, čo vám umožňuje "vidieť" v reálnom čase to, čo vidí Dory. Obrazové a riadiace signály sú bezdrôtovo prenášané pomocou WiFi medzi smartfónom a plávajúcou signálnou bójkou, ktorá komunikuje s Dronom prostredníctvom dlhého (15 m) a odolného kábla. Bójka ukladá video súbory a fotografie z Dronu a je vybavená vstavanou GPS, ktorá zaznamenáva polohu Dronu. Ak dron zmizne z dohľadu, bójka môže vyslať poplach.

  Pohyby Dronu vo vode ovláda päť vrtúľ. Dve sa používajú pre pohyb vpred / vzad a pre riadenie do strany. Ďalšie tri upravujú hĺbku a uhol ponoru. Usporiadanie vrtúľ a špeciálne funkcie v aplikácii vám umožňujú uzamknúť dron v uhle +/- 45 stupňov. To umožňuje, aby bola kamera namierená nadol smerom ku dnu alebo nahor smerom k trupu, aj keď sa dron pohybuje vodorovne. Dron je tiež vybavený hĺbkovým zámkom, vďaka ktorému môžete nastaviť požadovanú hĺbku, v ktorej má plávať.

  Špeciálna aplikácia Chasing Dory je k dispozícii pre systémy iOS aj Android. Medzi funkcie patrí 19 filtrov pre rôzne obrazové efekty a možnosť zdieľania zážitkov na sociálnych médiách.

  Dron prichádza s praktickým ochranným puzdrom. Ako príslušenstvo je k dispozícii aj pohodlný batoh na mieru určený na prepravu a skladovanie.

  Prehľad hlavných vlastností:

  Ľahko použiteľný podvodný dron s hĺbkou ponoru až 15 metrov
  Bezdrôtové ovládanie pomocou mobilnej aplikácie
  Kamera, ktorá zaznamenáva videa v rozlíšení Full HD (1080p) a je vybavená objektívom s vysokou svetelnosťou f / 1.6
  Dva LED svetlomety umiestnené na prednej strane, na každej strane kamery jeden
  Plávajúca signálna bójka s WiFi pripojením a GPS
  Zámok hĺbky a uhla (+/- 45 stupňov) pre natáčanie v smere nahor alebo nadol
  Výdrž batérie - 1 hodina prevádzky (doba nabíjania cca 2 hodiny)
  Váha iba 1.3 kg


Obsah balenia:
Podvodné dron Chasing Dory
WiFi bójka s úložnou kapacitou 8 GB pre videá a fotografie
Signálny kábel (15 m)
Nabíjačka
Ochranné puzdro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
GA Avatar autora | 23.2.2021
Áno, som spokojný.