RC Crawler JUNGLE BEAST 4x4

4x4, odolné proti striekajúcej vode, guličkové ložiská, LED osvetlenie
Môžeme doručiť do:
29.7.2021
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Kód: 848258D
Značka: HB
€165 €137,50 bez DPH
Kategória: Rc autá
RC Crawler JUNGLE BEAST 4x4
ZadarmoZadarmo
RC Crawler JUNGLE BEAST 4x4


Výrobca legendárnych Conqueror firma HB nás prekvapila profesionálnejším autom s plnou reguláciou rýchlosti i zatáčania.

Pokojná sila do náročného terénu

RC model auta nie je nijako extrémne rýchly, dosahuje maximálnu rýchlosť 15km / h s veľmi citlivou reguláciou rýchlosti a silou. Ťažké trialové prekážky pre neho nie sú žiadny problém. Najviac nás uchvátila vyváženosť modelu, výrobca zvolil umiestnenie ťažkých závaží do spodnej časti RC modelu. JUNGLE BEAST sa teda len tak rýchlo neprevráti. Pohon je samozrejme na všetky kolesá, v prejazde vašej trasy nič nebráni.

Vodeodolná konštrukcia
RC auto JUNGLE BEAST má ochranu proti striekajúcej vode, utesnený je aj vypínač a iné citlivé časti. Sneh, blato ani mokrá tráva nebude prekážkou pre použitie tohto stroja.

Viac RC áut na jednom mieste

Ako je v poslednej dobe u noviniek zvykom, tak aj tento model je ovládaný na frekvencii 2,4 Ghz. Nehrozí teda rušenie inými modelmi alebo ovládanie dvoch modelov jedným ovládačom. Nemusíte sa báť zakúpiť viac modelov pre organizovanie pretekov v zručnosti.

Všetko potrebné v balení

Balenie obsahuje všetko čo potrebujete k prvej jazde, dokonca aj tužkové batérie do ovládača. Nabíjanie autá prebieha pomocou USB nabíjačkou čo je výhodné pre nabíjanie mimo domova. Odporúčame tiež zakúpiť náhradný akumulátor.

LED osvetlenie

Karoséria je veľmi podarená, spracovaná do detailu ako sa po podobnej trialové auta pristane. Všetko korunuje prirodzené LED osvetlenie pre efektné jazdu v šere.


Obsah balenia:
RC model auta
Diaľkové ovládanie
Akumulátor do modelu
4x AA batérie do vysielača
USB nabíjačka
Návod na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: