RC vojenský RC HUMMER H1 4x4, 1:10, 2.4 GHz, PROFIMODEL, RTR, zelená

Profesionální detailní maketa HUMMER H1 4x4 1:10, 2.4 GHz, 16 CH, plně proporcionální, 2 stupňová kovová převodovka, kovový podvozek, bohaté příslušenství, nezávislé odpružení kol, gumové pneu, portálové nápravy, RTR.

Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Dodanie 2-5 dní
Kód: HGP408Z
Značka: S-IDEE
€699,90 €583,30 bez DPH
Kategória: Mierka 1:10
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

RC HUMMER H1 1:10 zelená


Nekompromisný a ultimátny VO VŠETKÝCH MYSLYTELNÝCH SMEROCH, či už ide o DETAILNÝ DESIGN, Skvelé jazdné VLASTNOSTI, použité materiály, ČI VÝBAVOU. TO JE PRESNE MILITARY HUMMER H1 4x4 v mierke 1:10 S PLNE proporcionálnom OVLÁDANÍM.

MODEL SI VÁS ZÍSKA SVOJU Neskutočnou detailnosťou, VEĽKOSŤOU a robustnosťou, RYCHLOSŤOU, jazdnými vlastnosťami, ALEBO TIEŽ PRÍSLUŠENSTVOM.

Portálové NÁPRAVY * 4 WD * 2.4 GHz * 16 KANÁLOV * MAX. RÝCHLOSŤ AŽ 30 KM / H * 2 STUPŇOVÁ KOVOVÁ PREVODOVKA * KOVOVÉ KARDANY Aj PODVOZOK * ALU OLEJOVÉ TLUMIČE * GUMOVÉ PNEUMATIKY * UZAMYKATEĽNÉ ROZDIELY * RTR

Absolútna nutnosť pre každého zberateľa posadnutého funkčnými modelmi vojenskej techniky. Military Hummer H1 4x4 je nekompromisným a ultimátnym vozidlom pre tých najnáročnejších. Až neuveriteľný zmysel pre detail je vidieť na každom milimetri tohto model, či už sa jedná o interiér, kde aj sedačky majú gumový mäkčený povrch. Alebo exteriér, kde nájdeme otvárateľné všetky dvere, kovové zámky kapoty, kovová spätné zrkadlá, alebo tiež 2 hydraulické piesty držiace zadné dvere nákladového priestoru. Ako už názov napovedá, model má náhon na všetky kolesá, teda 4 WD, pracuje na 2.4 GHz a jeho ovládač má 16 kanálov, kedy istá časť kanálov je voľná pre prípadné doplnky modelu. Podvozok je vyrobený zo špeciálnej zliatiny hliníka s kvalitným lakovaním odolnom proti vode a má portálové nápravy, ktoré dodávajú vozidlu dostačujúce svetlú výšku na zdolanie akejkoľvek prekážky. Samozrejmosťou sú kovové kardany, hliníkové olejové tlmiče s nezávislým zavesením, zapuzdrená 2 stupňová prevodovka schopná vyvinúť rýchlosť až 30 km / h a kvalitné gumové pneumatiky. Nesmiernou výhodou do brutálneho terénu je možnosť mechanicky uzamykateľných diferenciálov pomocou čapov. Detailne spracovaná karoséria je vyrobená z pevnostného ABS plastu, ktorý toho znesie naozaj veľa. V bohatom príslušenstve nájdete všetko potrebné pre prevádzku, vrátane sady náradia, a prídavného strešného guľometu, ktorý možno po inštalácii otáčať o 360 °. Pomyselná čerešnička na torte je v podobe odmontovateľné strechy. Ako sme už naznačili na začiatku, tento model ocenia hlavne vyznávači vojenskej techniky, ale tiež každý, kto chce nekompromisný model na terénne jazdenie.

Technické špecifikácie:
pohon 4WD
Max. rýchlosť až 30 km / h
Plne proporcionálne ovládanie
2stupňová kovová prevodovka
kovové kardany
Celoodpružené s olejovými tlmičmi
Podvozok zo zliatiny hliníka
Mechanicky uzamykateľné diferenciály pomocou čapov
portálové nápravy
Gumové pneumatiky 22x38x55 R100
Profi ovládač 2.4 GHz, 16 kanálov
Dosah až 100 metrov
Akumulátor Li-Pol 7,4V / 4500 mAh
Doba prevádzky až 30 minút
Doba nabíjania cca 4 hodiny
Mierka 1:10
Dĺžka 472 mm
Šírka 227 mm
Výška 190 mm
Hmotnosť cca 5 kg

Obsah balenia:
Military Hummer H1 4x4 1:10
Vysielač 2.4 GHz, 16 kanálov
Akumulátor Li-Pol 7,4V / 4500 mAh
samolepky
sada náradia
vrchný guľomet
USB kábel
nabíjač
Kľúčenka pre zavesenie ovládače
Manuál

Model je vhodný pre deti od 14 rokov. Pre sprevádzkovanie budete potrebovať 6X AA batériu do ovládača.
Pre náhradné diely navštívte našu sekciu náhradných dielov, alebo zašlite dopyt e-mailom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: