RC Kamion Mercedes-Benz Actros s návesom 1:26 2.4GHz RTR - červený

Máme tiež niečo pre fanúšikov väčších strojov - konkrétne diaľkovo ovládanú ťahač Mercedes Actros v mierke 1:26. Model založený na licenciu Mercedes-Benz bol reprodukovaný v najmenších detailoch. Sada obsahuje tiež náves, ktorý je možné pripojiť alebo odpojiť od vozidla.
Môžeme doručiť do:
1.10.2021
Na externom sklade
Kód: RAS/77720-RED
Značka: Rastar
€72 €60 bez DPH
Kategória: Licencované
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

RC Kamion Mercedes-Benz Actros 1:26


Máme tiež niečo pre fanúšikov väčších strojov - konkrétne diaľkovo ovládanú ťahač Mercedes Actros v mierke 1:26.
Model založený na licencii Mercedes-Benz bol reprodukovaný v najmenších detailoch. Sada obsahuje tiež náves, ktorý je možné pripojiť alebo odpojiť od vozidla.

Dostávame teda plne ovládateľný prepravný stroj, ktorý vidíme každý deň na ceste. Zábavu umocňujú žiariace predné a zadné LED svetlá, ktoré sa počas pohybu rozsvietia. Odpruženie je plne odpružené a chrómové prvky a laky sú modelované podľa pôvodnej farby.

Všetko je vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Auto nie je len zdrojom zábavy, ale tiež vyzerá skvele na polici. Vďaka modernému 2,4GHz vysielaču sa nemusíme báť rušenia počas hry. K prevádzkovaniu Mercedes-Benz Actros potrebujete 5 batérií AA k napájaniu modelu a dve batérie AA k napájaniu ovládače - ktoré si tiež môžete zakúpiť v našom obchode.

Technické parametre:
Akumulátorom modelu je 5 AA batérií. Rozmery vozidla sú 460x165x122 mm. Pohon 2WD zaručuje unikátnu jazdu. Model je vhodný pre deti od 6 rokov. Toto licencované auto je vyrobené v mierke 1:26 z kvalitného ABS plastu. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 Ghz, rušenie signálu sa teda báť nemusíte.

Obsah balenia:
Mercedes-Benz Actros s návesom
Diaľkové ovládanie
Anténa
Inštrukcie
Originálne elegantné balenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: