Rc auto Mini Cooper 1:14 RTR – červený

Vynikajúci licencovaný MINI Cooper S Countryman v mierke 1/14. Model založený na licencii BMW bol reprodukovaný v najmenších detailoch.
Môžeme doručiť do:
3.8.2021
Na externom sklade
Kód: RAS/72500-RED
Značka: Rastar
€49,90 €41,58 bez DPH
Kategória: Licencované

MINI Cooper S Countryman 


Vynikajúci licencovaný MINI Cooper S Countryman v mierke 1/14. Model založený na licenciu BMW bol reprodukovaný v najmenších detailoch.

Karosérie a ďalšie detaily vozidla boli navrhnuté do menšej mierky. Odpruženie poskytuje hladkú jazdu. Zábavu umocňujú žiarivé predné a zadné LED svetlá, ktoré sa rozsvieti počas pohybu. Chuť je doplnená čalúnením vpredu, chrómovými prvkami a lakom podľa vzoru pôvodnej farby. Všetko vyrobené z najkvalitnejších materiálov.

MINI Cooper je pripravený k jazde hneď po vybalení z krabice - na napájanie regulátora potrebujete iba 5x AA batérií a 1 ks 9V batérií, ktoré si môžete kúpiť aj v našom obchode.

Technická špecifikácia:
Model je vyrobený v mierke 1:14. Rozmery sú: 294 x 143 x 113 mm. Rýchlosť dosahuje približne 10 km / h s pohonom 2WD. Ovládanie je možné do všetkých smerov a možno nastaviť polohu predných kolies. Model vyzerá ako skutočný automobil, gumové kolesá dokonale napodobňujú pneumatiky. Aktívne predné a zadné LED svetlá umocňujú zážitok z jazdy. Vysielač pracuje na frekvencii 27 MHz a dosahuje do vzdialenosti 30 metrov, je do neho potreba dokúpiť 1x 9V batériu, ktorá nie je súčasťou balenia. Treba tiež kúpiť 5x AA batérie do auta, potom môže dobrodružstvo začať.

Obsah balenia:
MINI Cooper S Countryman
Diaľkové ovládanie
anténa
Návod
Originálne elegantné balenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: