RC auto FERRARI F12 RTR, červené

Auto je vernou kópiou skutočného modelu, je prepracovaný do najmenších detailov. Dynamické a ľahké auto možno ovládať do všetkých smerov. Vďaka odpruženiu modelu je zaručená plynulá jazda. Po zakúpení batérií do auta a ovládania sa môžete vydať na cesty. Do modelu je potreba zaobstarať 5x AA batérie a do vysielača 1x 9V batériu, nie sú súčasťou balenia !!!
Môžeme doručiť do:
3.8.2021
Na externom sklade
Kód: RAS/49100-RED
Značka: Rastar
€50,90 €42,42 bez DPH
Kategória: Licencované

FERRARI F12 RASRAR je vynikajúci diaľkovo ovládaný a licencovaný rc model v mierke 1:14.

Auto je vernou kópiou skutočného modelu, je prepracovaný do najmenších detailov. Dynamické a ľahké auto možno ovládať do všetkých smerov. Vďaka odpruženiu modelu je zaručená plynulá jazda. Po zakúpení batérií do auta a ovládanie sa môžete vydať na cesty. Do modelu je potreba zaobstarať 5x AA batérie a do vysielača 1x 9V batériu, nie sú súčasťou balenia !!!

Technické parametre:

Model v mierke 1:14 je vyrobený v rozmeroch 320 x 165 x 90 mm. Telo auta je vyrobené z kvalitného plastu, pneumatiky sú od značky Ruber. Akumulátorom modelu sú 5x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia, tiež do vysielača je potreba dokúpiť 1x 9V batériu. Prednosťou RC modelu je predné a zadné LED osvetlenie, ktoré zdokonaľuje zážitok z jazdy.

Obsah balenia:
Ferrari F12
diaľkový ovládač
ManuálBuďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: