RC auto BMW 6 RASTAR 1:14 - biele

Kód: RAS/42600-WHT
€44 €36,67 bez DPH
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
11.3.2021
Tento RC model oficiálne licencovaný výrobcom je presná kópia skutočného modelu! Skvelá kvalita dizajnu, starostlivo vyrobené detaily, inovatívny tvar a pôvabná biela farba dodávajú modelu jedinečný vzhľad. Pohon je však ešte zaujímavejší. BMW 6 RASTAR v mierke 1:14 je veľmi krásne auto na diaľkové ovládanie s frekvenciou 40MHz

Detailné informácie

Podrobný popis

RC licencované BMW 6, biela farba

Tento RC model oficiálne licencovaný výrobcom je presná kópia skutočného modelu! Skvelá kvalita dizajnu, starostlivo vyrobené detaily, inovatívne tvar a pôvabná biela farba dodávajú modelu jedinečný vzhľad. Pohon je však ešte zaujímavejšie. BMW 6 RASTAR v mierke 1:14 je veľmi krásne auto na diaľkové ovládanie s frekvenciou 40MHz.

Vozidlo je vyrobený z kvalitného plastu a predná časť je vybavená nárazníkom. Auto je vybavené predným a zadným LED osvetlením. Rozmery RC modelu sú 35,1 x 14,7 x10,1 cm.

BMW 6 je pripravené k jazde hneď po rozbalení. Všetko, čo potrebujete, je 5x AA batérie a 1x 9V batéria do diaľkového ovládania, ktoré môžete tiež zakúpiť v našom obchode dealbox.sk. (POZOR BATÉRIE NIE SÚ SÚČASŤOU BALENIA). Vozidlo je vhodný pre deti od 6 rokov.

Obsah balenia:
BMW 6
diaľkový ovládač
anténa
Návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: