Vážení zákazníci z dôvodu dovolenky od 01.08.2021 do 08.08.2021 budeme objednávky vybavovať a odosielať až od 09.08.2021. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na info@dealbox.sk. Telefónne číslo nebude dostupné. Ďakujeme za pochopenie.

Zhiyun Tech SMOOTH 4 biela farba

Zhiyun Smooth 4 zmení váš mobilný telefón na profesionálnu filmovú kameru, ktorá vám pomôže vytvoriť stabilné a plynulé filmové zábery s jednoduchým telefónom!
Môžeme doručiť do:
10.8.2021
Na externom sklade
Kód: 109611
Značka: Zhiyun Tech
€135,50 €112,92 bez DPH
Kategória: Foto a video
Zhiyun Tech SMOOTH 4 biela farba
ZadarmoZadarmo

Zhiyun Tech SMOOTH 4

Je kompatibilný s väčšinou chytrých telefónov na trhu, vrátane väčších modelov s krytom. Napríklad iPhone 8+ a Samsung Galaxy S9 +.

Na ovládacom paneli je špeciálny posuvník a pomocou tlačidla spúšte na zadnej strane môžete jednoducho prepínať medzi rôznymi režimami gimbalové hlavy. Vyhradenými tlačidlami a kolieskom nastavenia ľahko nastavíte rôzne parametre bez potreby manipulácie s telefónom.

Ďalšou novou funkciou je jednoduché ovládacie koliesko, ktoré možno použiť na ostrenie Follow Focus, hladké priblíženie a presné ostrenie. Otáčaním kolieska počas snímania a priblížením sa alebo oddialením sa od cieľa snímke môžete dokonca simulovať efekt koľajnicového priblíženia (dolly zoom).

Zhiyun Smooth 4 poskytuje tiež inteligentné sledovanie predmetov a rôzne pokročilé časozberné režimy pre zachytenie každého nezabudnuteľného zážitku!

Funkcie


Rýchle tlačidlá pre okamžité spustenie funkcií
Smooth 4 ponúka niekoľko rýchlych tlačidiel (tzv. Hot Keys) a posuvník pre rýchle a jednoduché ovládnutie všetkých funkcí a gimbalových režimov bez nutnosti neustále manipulovať s obrazovkou mobilného telefónu.

Šikovný ovládací panel je možné použiť pre nastavenie všetkých fotografických parametrov ako napríklad kompozície expozície a ISO a pre prepnutie medzi predným a zadným fotoaparátom, náhľady záberu, zapnutie LED svetla a dokonca pre panoramatické snímanie.

Dramatické zábery s koľajnicovým priblížením
Dôležitou novou funkciou Smooth 4 je pridanie nového kolieska na priblíženie a zaostrenie. To možno použiť na rôzne tvorivé účely, napríklad zachytenie scény s koľajnicovým priblížením, tzv. Dolly Zoom či Vertigo efekt. Túto techniku používa rad Hollywoodskych filmov pre vyjadrenie pocitu napätej situácie už od čias slávneho klasického thrilleru Vertigo z roku 1958! Efekt je dosiahnutý posúvaním fotoaparátu bližšie či ďalej od cieľa pri súčasnej zmene priblíženia.

Keď stlačíte tlačidlo "Follow Focus" na Smooth 4, možno koliesko namiesto toho používať pre ručné nastavenie zaostrenia a dokonca pre zaostrenie sledovaného cieľa. Výborný nástroj pre tých, ktorí chcú svojim filmom dodať osobitý nádych!

Režim PhoneGo pre rýchlejšie prechody medzi scénami
Stlačením tlačidla na zadnej strane môžete prepnúť Smooth 4 do režimu "PhoneGo", ktorý všetky motory prepne do režimu najväčšieho výkonu a prispôsobí sa rýchlejším pohybom pri behu alebo snímanie z pohybu vozidla / kolesá atď. Takto môže byť prechod medzi scénami tak rýchly, ako budete chcieť!

Inteligentné sledovanie predmetov
Spolu s aplikáciou ZY Play (pre iOS and Android) poskytuje Zhiyun Smooth 4 bohatú škálu rôznych funkcií pre snímanie videa i fotografií. Napríklad: inteligentné sledovanie predmetu. Nakreslite rám okolo predmetu na obrazovke a stabilizátor zabezpečí, že zostane predmet v zábere aj počas pohybu.

Časozberný odborník

Pomocou aplikácie ZY Play môže Zhiyun Smooth 4 zachytiť rôzne prednastavené časozberné snímky. Napríklad funkcia časozberná s náklonom "Roll Angle Time Lapse", časozberná v pohybe "Motion Laps" či "Hyperlapse". Všetky možné nastavenie uhlov gimbalové hlavy poskytuje nepreberné množstvo možností. Jediným obmedzením je vaša fantázia!

12-hodinový výdrž batérií a nabíjanie USB-C
Dodávané batérie zaručujú prevádzkovú dobu až 12 hodín, pričom vás ukazovateľ batérie bezpečne informuje o zvyšné kapacite. Ak vám toto nestačí, batérie možno tiež dobíjať počas natáčania pomocou power banky pripojenej k USB-C konektoru gimbalové hlavy. Alebo môžete použiť rovnakú zdierku a batérie vo Smooth 4 na nabíjanie mobilného telefónu!

Aj pre väčšie modely
Nastaviteľný držiak telefónu pre Smooth 4 možno roztiahnuť do šírky 85 mm, čím je stabilizátor kompatibilný s veľkou väčšinou mobilných telefónov na trhu, vrátane väčších modelov s nasadeným ochranným krytom.

Pripevnenie a vyváženie telefónu na gimbalovej hlave je rýchle a jednoduché. Vďaka vysoko kvalitným kompozitným materiálom a ergonomickému tvaru je Smooth 4 odolný, ľahký a pohodlne sa drží. Pribalený mini statív je možné napríklad použiť, ak sa chcete napríklad objaviť vo vlastnom videu.

Ľahké a odolné
Vysoko kvalitné kompozitné materiály aj ergonomický tvar Smooth 4 z neho robia odolné, ľahké a pohodlné zariadenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: