Stabilizátor ZHIYUN Weebill S

Zhiyun vydáva nový vylepšený stabilizátor Weebill a úplne nový prenosový modul pre profesionálne filmovanie a monitorovanie. Weebill S je určený pre bežné bezzrkadlové fotoaparáty a DSLR zrkadlovky.
Môžeme doručiť do:
21.10.2021
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Kód: 112653
Značka: Zhiyun Tech
€398 €331,67 bez DPH
Kategória: Foto a video
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

ZHIYUN Weebill S


Novinkou pri stabilizátora Weebill S je o 300% vylepšený krútiaci moment motorov a o 50% zvýšenie odozvy. Pracuje veľmi dobre aj s ťažšími sety fotoaparátov a objektívov ako Sony A7III + FE 24-70mm F2.8 alebo jedny z najťažších fotoaparátov Canon 5D4 + EF 24-70mm F2.8 alebo Panasonic S1H + L 24-105mm F4. Dokáže je dokonale vyvážiť a stabilizovať pre plynulé filmové zábery v rôznych situáciách. Jedinečný ergonomický režim Sling umožňuje jednoducho prepínať medzi uhlami snímania pomocou sady rýchleho nastavenia TransMount. Nový algoritmus umožňuje stabilizátora automaticky rozpoznať hmotnosť a vyladiť výkon motora pre najlepšiu presnosť natáčanie tak, aby sa čo najlepšie prispôsobil vašim zariadením.

Inteligentná adaptívna kalibrácia ramien
Stabilizátor Weebill S je vybavený celkom novým, samočinne adaptívnym riadiacim algoritmom, ktorý automaticky rozpoznáva hmotnosť a vyberá vhodný výkon motora pre najvyššiu presnosť natáčanie. Rozširovacie lišta pridáva protiváhu k vyváženie stabilizátora. Použite režim Sling a pridajte mikrofón pre nahrávanie zvuku, zatiaľ čo natáčate s GoPro. Pre každú os môžete upraviť rýchlosť sledovania tak, aby sa prispôsobila rôznym situáciám.

Okamžité nastavenie gimbalu
Všestranný intuitívne OLED displej umožňuje nastaviť rôzne parametre, ako je sila motora, rýchlosť sledovanie a pohybu ramien, plynulosť, mŕtve pásmo / uhol, prispôsobenie tlačidiel atď., Priamo na rukoväti bez nutnosti použitia aplikácie.

Viac citlivý a flexibilný ako kedykoľvek predtým
Inovovaný Instune algoritmus 8. generácie poskytuje vysokú citlivosť a eliminuje dokonca aj otrasy, ktoré vznikajú pri rýchlom pohybe v akomkoľvek prostredí. Pomocou ovládača na tele gimbal môžete nastavovať dokonca priamo rýchlosť každej osi a rad parametrov, vďaka ktorým budete viac flexibilné

Weebill S ponúka 6 flexibilných režimov
PF - sledovanie v osi otáčania
F - monitorovanie vo všetkých osiach otáčania
L - režim Locking, uzamknutie všetkých osí so zameraním na 1 bod
POV - pohľad prvej osoby
VORTEX - 360 ° zábery vo všetkých smeroch okolo vlastnej osi
GO - Okamžite uvoľní potenciál všetkých motorov a prispôsobí sa rýchlejším pohybom pri športe alebo pri natáčaní z idúceho automobilu / motocykla, atď.

Automatizované pokročilé funkcie
Weebill S podporuje rôzne pokročilé funkcie prostredníctvom aplikácie ZY PLAY (k dispozícii pre Android a iPhone) ako je panoráma, rôzne typy časozberných fotografií a videí vrátane dlhých expozícií atď.

Najjednoduchšie vyváženie na svete - Balance system 2.0 so zámkom všetkých osí
Stabilizátor Weebill S je vybavený robustný pogumovanou rukoväťou so vstavaným statívom, čo poskytuje užívateľom vynikajúci komfort a veľkú všestrannosť. Najdôležitejšie je nový systém vyvažovania 2.0, ktorý dostal nový dizajn zámkov. Počas vyvažovanie tak nastavujete vždy len jednu os a ostatné dve necháte zamknuté. Gimbal sa tak nekrúti, neposúva a vybalansovanie je rýchle a jednoduché. Pri prenose stabilizátora sú zámky na nezaplatenie, kedy sa vyváženie v zloženom stave ani nehne.

Kompaktný, lehkám modulárna ergonomická konštrukcia
Weebill S meria ako papier A4 a môžete ho držať vo vzpriamenej polohe pred telom pomocou monopodu, ktorý je zakončený trojnožkou. Práve trojnožka sa dá odmontovať a pripevniť zo zhora statívu ako rukoväť, čo vám umožní pohodlne a plynule prejsť do nízkej úrovne bez nutnosti otáčať gimbal hore nohami ako u konkurenčných gimbal. Získate perfektné zábery priamo od zeme pri maximálne zníženej námahe.

Rýchle nastavenie
Weebill S používa rýchloupínacie doštičku 2v1 (Arca Swiss i Manfrotto), čo umožňuje jednoduchšie nastavenie a rýchlejšiu prechod medzi zariadeniami bez nutnosti opätovného vyváženia. Konštrukcia západky umožňuje ľahké uzamknutie každej osi pre lepšie vyváženie a ľahšie zloženie stabilizátora.

Úplne nový modul TransMount pre prenos obrazu
Úplne nový modul pre prenos obrazu umožňuje krištáľovo čistú jasnosť s 1080p pri 30fps. Maximálna vzdialenosť pre prenos obrazu je 100 metrov. Spolu s funkciami LUT, Pseudocolor, Focus peaking, Zebra Stripes a ďalších možno ľahko dosiahnuť profesionálneho monitorovanie a publikovanie v živom prenose. Vďaka externému modulu TransMount pre prenos obrazu získate lepšiu použiteľnosť stabilizátora. Modul umožňuje pridať ku stabilizátora až 3 samostatné zariadenia, či už sa jedná o šikovný telefón, tablet alebo profesionálne monitor (doplnkové príslušenstvo).

Pokročilá inteligencia ViaTouch 2.0
Najnovšie sprievodnou aktualizácií softvéru je ViaTouch 2.0 v aplikácii ZY Play, ktorá umožňuje bezproblémové prepojenie medzi smartphonom a fotoaparátom. Pomocou ViaTouch 2.0. môžu užívatelia ľahko sledovať videá, ovládať a nahrávať, a upravovať parametre fotoaparátu (vyžaduje modul TransMount).

Chytré sledovanie SmartFollow 2.0
Vyberte objekt alebo dokonca seba z rozhrania ViaTouch 2.0 a fotoaparát s gimbal bude sledovať váš pohyb s extrémne nízkou latenciou a silným filmovým zážitkom (vyžaduje modul TransMount).

Synchronizácia pohybu
WEEBILL-S predstavuje novú synchronizáciu pohybu Sync Motion - riadiaci systém snímača pohybu založený na aplikáciu. V spojení s modulom pre prenos obrazu umožňuje sledovanie v reálnom čase a synchrónne riadenie pohybu v rovnakom čase, čo vám dáva pohlcujúci zážitok pri tzv. Záberoch prvej osoby.

Nové ostriaci koliesko
Stabilizátor Weebill S podporuje elektronické ostrenie a ovládanie mechanického ostrenie / zoomovanie s novým praktickým ovládacím kolieskom na rukoväti, aby počas natáčania bolo zaistené rýchle a presné ostrenie alebo zoomovanie. Pomocou servo motora ostrenie / zoomovanie môžu užívatelia ovládať zoomovanie a ostrenie na získanie profesionálnejšieho filmového zážitku (doplnkové príslušenstvo).

Vylepšený výkon batérie, 14 hodín prevádzky
Weebill S je vybavený dvoma štandardnými batériami 18650 a je schopný až 14 hodín nepretržitého natáčania na jedno nabitie. Umožňuje tiež priame nabíjanie fotoaparátu, takže nemusíte prerušovať natáčanie kvôli výmene batérií vo fotoaparáte. *

* Iba s fotoaparátmi, ktoré podporujú nabíjanie cez USB.

Obsah balenia:
Stabilizátor Weebill S
Kábel USB-C
Kábel MicroUSB / MicroUSB
Kábel MicroUSB / MiniUSB
Skladovacie / prepravné púzdro
statív
Nabíjačka
2x Li-Ion batéria 18650
Mezidestička fotoaparátu
Rýchloupínacia doštička
Puzdro na káble


Prehľad hlavných funkcií:
O 300% vylepšený krútiaci moment motora a o 50% zvýšenie odozvy
3-osý motorizovaný stabilizátor pre systémové fotoaparáty
Hodí sa pre väčšinu amatérskych i profesionálnych fotoaparátov - zvládne aj veľké a ťažké sety ako Canon 5DIV + L 24-70mm F2.8
Možno použiť v dvoch polohách - tradičné vzpriamené alebo zavesené (Sling)
Najjednoduchší vyváženie na svete - Balance system 2.0 so zámkom všetkých osí
Inteligentný adaptívny kalibrácia ramien
Rýchloupínacia doštička kompatibilný s Arca Swiss a Manfrotto
Intuitívne ovládanie vďaka OLED obrazovke, tlačidlám a ovládaciemu koliesku
Režim GO pre maximálnu rýchlosť stabilizátora pri fotografovaní rýchlych situácií
Použite smartphone alebo tablet ako snímač pohľadu
Rozšírené funkcie s aplikáciou ZY Play a sadou pre prenos obrazu
Môže byť diaľkovo ovládaný s pripojením až 3 zariadenia pre sledovanie obrazu (doplnkové príslušenstvo)
Až 14 hodín prevádzky s dve Li-Ion batériami
Nabíjajte fotoaparát pomocou napájanie z batérie stabilizátora

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: