Stabilizátor ZHIYUN Crane 3 Lab

Zhiyun Crane 3 Lab - rýchlejší a silnejší gimbal s inovatívnym dizajnom
Môžeme doručiť do:
1.10.2021
Na externom sklade
Kód: 110917
Značka: Zhiyun Tech
€663 €552,50 bez DPH
Kategória: Foto a video
Stabilizátor ZHIYUN Crane 3 Lab
ZADARMOZADARMO
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

ZHIYUN Crane 3 Lab

Nový ručný stabilizátor Zhiyun Crabe 3 Lab pre fotoaparáty doslova povyšuje natáčanie na novú úroveň. Nie je to len nová vlajková loď spoločnosti, ktorá je schopná manipulovať s profesionálnymi fotoaparátmi s hmotnosťou až 4,5 kg (o niečo málo cez 1 kilogram viac, než predchodca Crane 2). Tiež ponúka ergonomickú konštrukciu v tvare L, ktorá umožňuje užívateľovi natáčať aj z nízkych uhlov fotoaparátu bez namáhania ramien a zápästia. Veľkou výhodou je to najmä pri manipulácii s ťažšími zariadeniami.

Ak dávate prednosť natáčanie z vyššej perspektívy, je ľahké otočiť rukoväť do tradičnej vzpriamenej polohy. Dodávaný mini statív môže byť tiež upevnený na spodnej strane stabilizátora, čo poskytuje možnosť obojručného gripu pre ešte lepšiu stabilitu.

So stabilizátorom Crane 3 Lab môže užívateľ ľahko nájsť najlepšiu pracovnú pozíciu pre všetky druhy filmových nahrávok, bez ohľadu na to, či je používaný s ľahkými bezzrkadlovky alebo profesionálnymi zrkadlovkami s rýchlymi a ťažkými zoomovým objektívy.

Silné motory a dlhá výdrž

Vysoko kvalitné motory boli v porovnaní s predchodcom Crane 2 ďalej vylepšené. Okrem toho, že sú dvojnásobne silnejší, 1,5krát rýchlejší a schopnejší manipulovať s ťažšími zariadeniami (4,5kg oproti 3,2 kg u predchodcu Crane 2), sú tiež výrazne tichšie. Výkonné dobíjacie batérie sú rovnaké ako u modelov Crane a Crane 2, a môžu poskytnúť dobu prevádzky až 7,5 hodín. Batérie možno plne nabiť už po iba 4 hodinách pomocou USB portu na stabilizátora.

Rýchle a jednoduché vyvažovanie
Crane 3 Lab má nový vyvažovací systém so západkou na každej osi. Umožňuje uzamknúť určitú os pri vyrovnávaní iné, čo zjednodušuje manipuláciu. Okrem toho možno aktuálne nastavenie osí uložiť tak, aby ste mohli začať s nahrávaním pri ďalšom použití stabilizátora.

Podpora motorov follow focusu a zoomovanie
Intuitívne ovládanie prináša inšpiráciu z joysticku lietadla. Rukoväť je vybavená ľahko prístupnými tlačidlami a nastavovacím kolieskom. Jasný OLED displej zobrazuje stav pripojenia, úroveň batérie, aktuálny režim stabilizátora a rôzne nastavenia fotoaparátu, čo umožňuje plnú kontrolu nad každým detailom počas nahrávania. Navyše stabilizátor Crane 3 Lab podporuje motory zoomu a follow focusu od Zhiyunu (príslušenstvo) a je vybavený samostatnými kolieskami pre ovládanie týchto funkcií. Motory sú pripojené cez USB sloty do modulu pod kolískou fotoaparátu.

Použite svoj smartphone ako monitor a senzor pohybu
Pomocou stabilizátora Crane 3 Lab je možné vytvoriť bezdrôtové pripojenie ku smartphonu a použiť ho ako pokročilú ovládaciu jednotku. Vďaka podpore bezdrôtového Full HD videa (1080p) funguje Smarphone ako skutočný monitor, ktorý vám pomôže zostaviť obrázok a získať prehľad dôležitých nastavení. Ďalej môžete smartphone používať ako senzor pohybu pre ovládanie pohybov stabilizátora v reálnom čase.

Režim GO pre akčné scény
Jedným kliknutím na tlačidlo GO budú fotoaparát so stabilizátorom pripravení zvládnuť extrémne športové scény. S týmto režimom sa uvoľní plný potenciál všetkých motorov stabilizátora, aby sa dokázali vyrovnať s rýchlym pohybom, ako je beh alebo natáčanie z pohybujúceho sa autá, bicykle, atď. S režimom GO môžete vytvárať scény, ktoré budú presne podľa vašich prianí!

Pomocou aplikácie ZY PLAY (k dispozícii pre iPhone a Android) môžete so stabilizátorom Crane 3 Lab využiť ešte pokročilejšie funkcie ako je panoramatické video alebo rôzne druhy časozberných videí.

Hlavné vlastnosti:
3osý motorizovaný stabilizátor s nosnosťou až 4.5 kg
Podpora motorov externého follow focusu a zoomu (príslušenstvo)
Možnosť použitia smartphonu ako bezdrôtového monitora a senzora pohybu
Výber medzi dvoma polohami - tradičné vzpriamená poloha pred telom a alebo ergonomická zavesená poloha nad zemou pre natáčanie z nízkych uhlov pomocou rukoväte
Ľahko použiteľný ovládací panel s priamymi tlačidlami, nastavovacím kolieskom a OLED displejom
Rýchlejšie a jednoduchšie vyvažovanie s individuálne uzamykateľnými osami
Režim GO pre maximálnu rýchlosť pri fotografovaní rýchlych scén
7,5 hodín prevádzky s vstavanými nabíjateľnými batériami
Rozšírené funkcie s aplikáciou ZY Play

Technické parametre:
Typ: 3osý stabilizátor (gimbal) pre systémové fotoaparáty
Rozsah uhla náklonu: 273 °
Rozsah uhla paningu: 360 °
Rozsah uhla vojne: 360 °
Doporučená nosnosť: Max 4,5 kg
Doba prevádzky na jedno nabitie: až 7,5 hodiny
Typ batérie: 3x Li-Ion batérie (typ 18650), 2600 mAh každá
Doba nabíjania: 4 hodiny
Rozsah teplôt: -10 ° až + 45 ° C
Rozmery: 205 x 366 x 331 mm
Hmotnosť: 1880 g
Špeciálne funkcie: Režim GO pre rýchle scény. Bezdrôtové pripojenie pomocou smartfónu. Extra funkcie s aplikáciou ZY Play (Android & iOS): Panorama, rôzne druhy časozberných videí, atď.
Ostatné: Ovládací panel s OLED obrazovkou, tlačidlá s nastavovacím kolieskom. Možnosť použitia smartphonu ako bezdrôtového monitora a senzora pohybu. Podpora motorov externého follow focusu a zoomu od Zhiyunu.
Dodávané príslušenstvo: Rýchly návod, mini statív, dobíjacie batérie, nabíjačka, kábel microUSB, adaptér microUSB na USB typu C, HDMI kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: