Ručný stabilizátor ZHIYUN Smooth Q2

Kód: 112555
€111 €92,50 bez DPH
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
24.9.2020
Malý, ultra silný stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 s jednoduchým a priamym ovládaním natívnych aplikácií fotoaparátu na mobilnom telefóne, aby mohol byť každý filmárom.

Detailné informácie

Podrobný popis

 • Stabilizátor ZHIYUN Smooth Q2


 • Malý, ale výkonný - nový motorizovaný stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 obsahuje veľa inteligentných funkcií, ktoré mobilnú filmovú tvorbu posunú na úplne novú úroveň. Vďaka kompaktnému dizajnu bez nutnosti vyvažovania a až 17 hodinám výdrže batérie je toto príslušenstvo ideálnym doplnkom pre vloggerov, YouTuberov a každého kto chce robiť videá smartphonom v tej najvyššej kvalite.

  Nový Zhiyun Smooth Q2, motorizovaný trojosí stabilizátor pre chytré telefóny, umožňuje nielen stabilnejšie videozáznamy s plynulejším a profesionálnejším vzhľadom. K tvorbe filmu tiež pridáva veľa kreatívnych možností, a to vďaka špeciálnym efektom, ako je režim Vortex, Dolly Zoom, Timelapse a sledovanie objektov. Najlepšie zo všetkého - super kompaktný dizajn znamená, že tento gimbal sa vlezie do vrecka a môžete ho mať vždy so sebou!

  Najmenšie rozmery
  Na rozdiel od iných stabilizátorov na trhu nemusíte Smooth Q2 skladať, aby bol malý. S dĺžkou iba 20.4 cm je takmer rovnako veľký ako puzdro na slnečné okuliare alebo plechovka Pepsi, ktoré môžete vložiť do vrecka. Vie tiež stať bez použitia nožičiek statívu.

  Maximálny výkon!
  Motory sú napájané až 4500mAh batériou a konštrukcia bola kompletne prepracovaná tak, aby sa stabilizátor stal malým, bez toho by bol obetovaný výkon.

  Smooth Q2 je vhodný aj pre tie najväčšie smartphony prémiových značiek na trhu, vrátane modelov Plus, a to vrátane púzdra.

  Smooth Q2 je na rozdiel od produktov iných značiek vyrobený zo zliatiny hliníka, ktorá ponúka vyššiu pevnosť a stabilitu. Rukoväť je potiahnutá mäkkým silikónom pre väčšie pohodlie a menšiu veľkosť stabilizátora ponúka pohodlné uchopenie, ak ho potrebujete držať dlhšiu dobu. Maximálna nosnosť stabilizátora je 260 gramov.

  Priame ovládanie natívnych aplikácií fotoaparátu
  Na mobilných telefónoch so systémom Android a iOS pomocou Bluetooth môžete priamo použiť a ovládať aplikáciu telefónu pre fotografovanie a natáčanie videí bez nutnosti použitia špeciálnej aplikácie.

  Jednoduchosť sa stretáva s funkčnosťou
  Smooth Q2 zjednodušil všetky ovládacie prvky na jeden LED indikátor, dve tlačidlá a jeden 5cestný joystick, ktorý je intuitívne a ľahko použiteľný. Bežný závitový skrutka 1/4 "zaisťuje, že je tento stabilizátor kompatibilný s väčšinou doplnkov na trhu.

  Pokročilé filmové režimy
  Jedným tlačidlom môžete prepínať medzi 6 režimami. Okrem režimu Pan Following, Following pre sledovanie vybraného objektu alebo akcia je k dispozícii aj režim Lock pre uzamknutie gimbal v smere natáčania. Dolly zoom ** ponúka priblíženie alebo oddialenie s dramatickým filmovým efektom **. Unikátny pre túto kategóriu gimbal je režim Vortex, ktorý dáva tvorcom videa slobodu pri tvorbe 360 ° záberov vo všetkých smeroch okolo vlastnej osi. Novo integrovaný režim POV s plným rozsahom umožňuje 360 ° synchrónny pohyb na troch osiach, čím poskytuje videám pôsobivý efekt. Preskúmajte ľahko použiteľné filmové funkcie ako je časozberná (Timelapse), motion lapse, alebo panoramatické zábery. Nová funkcia vertikálneho fotografovaní je všestranná a výhodná pre vlog a živé vysielanie.

  Revolučná západka rýchleho uvoľnenia telefónu pre okamžité nasadenie smartphonu bez vyvažovanie
  Každý detail bol precízne navrhnutý tak, aby bol stabilizátor čo najviac kompaktný a čo je dôležitejšie, ľahko použiteľný. Vďaka inovatívnemu dizajnu sa západkou rýchleho nasadenia uvoľníte a nasadíte smartphone behom sekundy bez nutnosti vyvažovanie! Nastavenie držiaku je možné od 65mm do 85mm.

  Nový dizajn
  Nový vylepšený dizajn umožňuje ľahký prechod medzi pohotovostnom a spúšťacím režimom pomocou sklopenia a roztiahnutie horizontálneho ramena stabilizátora. Už vás nebaví tradičné portréty? Algoritmus novej generácie vám umožní vstúpiť do nového režimu na výšku spôsobom, ktorý šetrí vaše úsilie.

  Celodenná výdrž batérie
  Výkonný batériový systém ponúka výdrž dobíjacie batérie až 17 hodín nepretržitej prevádzky za normálnych podmienok natáčania. Okrem toho je stabilizátor Smooth Q2 vybavený portom Micro USB, vďaka ktorému môže fungovať aj ako power banka pre nabíjanie vášho mobilného telefónu. Batéria je dokonca vymeniteľná.

  Viac zábavy s aplikáciami ZY Play a Lightcollector
  Pokročilejšie funkcie možno ľahko využiť pomocou aplikácie ZY Play. Nájdete tu návody, videá, zručnosti a tipy. Aplikácia ZY Play ponúka celý rad funkcií, ako je intuitívne funkcie úprav a rôzne ručné nastavenie, ako je ISO a rýchlosť uzávierky. S tak výkonným a kreatívnym nástrojom môžete pomocou telefónu dosahovať rovnako kvalitných snímok ako pomocou digitálnych fotoaparátov. Získajte nových priateľov v aplikácii Lightcollector.

  Kľúčové vlastnosti
  Najkompaktnejšie a najvýkonnejšie gimbal pre chytré telefóny
  3-osá motorizovaná stabilizácie s kovovým telom
  Videá v horizontálnom i vertikálnom formáte (na výšku) pre videá na Instagramu
  Pre väčšinu telefónov iPhone a Android, vrátane modelov Plus
  Rýchle uvoľnenie pre ľahkú montáž na telefón - bez nutnosti vyvažovanie

 • Ergonomický joystick pre ovládanie
  Špeciálne funkcie pre skvelé filmové efekty a profesionálne zábery
  Aplikácia ZY Play (iOS a Android) poskytuje sledovanie objektov, Timelapse, panoramatické režimy a mnoho ďalšieho
  Až 17 hodín výdrže batérie
  Funguje ako POWERBANK - telefón nabijete z 4500 mAh batéria stabilizátora

  Obsah balenia:
  stabilizátor
  držiak smartphonu
  pútko
  USB-C kábel
  batérie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: