DJI OSMO MOBILE 2

Momentálne nedostupné
Kód: 2908
Značka: DJI
€149 €124,17 bez DPH
Kategória: Foto a video
Záruka: 2 roky
DJI OSMO MOBILE 2
ZadarmoZadarmo

Zdielaj svoj príbeh

Osmo Mobile 2 je ručný stabilizátor vyrobený pre všetých, ktorý chcú vyrozprávať svoj príbeh. Kdekoľvek sa nachádzate a kedykoľvek sa cítite inšpirovaný, zachyťte chvíle s filmovým pohybom a neuveriteľnou ľahkosťou. Vďaka ľahkej konštrukcii, inteligentným funkciám a dlhotrvajúcej batérii vám Osmo Mobile 2 umožňuje zdielať váš príbeh.

Stabilné a hladké pohyby

Osmo Mobile 2 bol stvorený pre natáčanie v pohybe. Jednoducho si vyberte svoj objekt a ActiveTrack ho bude sledovať pomocou zabudovaných senzorov a motorov pre zaistenie stability. Či už ide o malé vibrácie zo skateboardu alebo o vačsie nestabilnosti zo skokov, tento stabilizátor ostáva stabilný.

Čas v pohybe

Premeňte každodenné momenty v neuveriteľné Timelaps videá. Natočte kvitnutie kvetov a tok oblakov v stabilnom zábere. Ešte dynamickejší efekt vám pomôže dosiahnut funkcia Motionlapse s ktorou môžete pohybovať kamerou, ale video ostáva rovnako hladké.

Cinematic Zoom 

Pre ctižiadostivých filmárov je tu zabudovaný zoom slider ktorý umožní ovládať váš smartfón z rukoväte s plynulým filmovým zoomom. Môžete dokonca vytvoriť vizuálny efekt - dollyzoom, ktorý dokážu produkovať iba profesionálne filmové štáby.

Odhaľte väčší svet s panorámami

Dobrodružstvá nás občas zavedú cez dychberúce krajiny a architektúry. Vychutnajte si tieto momenty s panorámami s vysokým rozlíšením. Osmo Mobile 2 sa pohybuje automaticky, aby zachytil viacero fotografií a potom ich spojil dokopy pre vytvorenie jednej celistvej fotky bez okrajov. Môžete tiež nastaviť váš smartfón na mód Krajiny alebo Portrét, čím vám ponúkne ideálne možnosti pre každú fotku.

Ľahké a prenosné

Teraz si môžete zobrať svoj príbeh kdekoľvek. Osmo Mobile 2 je vyrobené z kompozitného materiálu s vysokou pevnosťou, ktorý znižuje hmotnosť len na 485g a je ideálny na celodenné používanie. Tiež bol upravený dizajn pre lepšie skladanie a tým je kompaktnejší a skladnejší. Hýbte sa, natáčajte a zdielajte s Osmo Mobile 2.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: