Crawler na diaľkové ovládanie DEVASTATOR - ALU diely - 2 serva 1:24

Kód: 60347
€145 €120,83 bez DPH
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
4.3.2021
Devastator crawler patrí medzi super mini Crawlery! Ako jediný má 2 SERVA!

Detailné informácie

Podrobný popis

Crawler na diaľkové ovládanie DEVASTATOR

Super mini Devastator je špičkový výrobok plný kovových dielov. Malá veľkosť u neho nie je žiadny hendikep, ale naopak výhoda pre jeho veľkú mobilitu.

Dokáže naozaj doslova šplhať po skalách, ísť do strán, zatáčať súčasne zadnou aj prednou nápravou. Má niekoľko voliteľných režimov jazdy. Multi-link zavesenie zaisťuje vynikajúce vlastnosti v teréne aj pri jeho nízkej hmotnosti. Pevný hliníkový rám podvozku spolu s odolným ABS plastom plneným skleným vláknom ho robí takmer nezničiteľným.

Karoséria je vyrobená z kvalitného lexanu. Motory sú převodované do sily a rýchlosť je až 40 km / h. Samozrejmosťou je plynulé (proporcionálne) riadenie rýchlosti páčkou na ovládači. Vďaka tomu je, ale tiež docielená veľmi presného a jemného ovládania a model tak dokáže prekonať aj náročné prekážky.

Za zmienku stojí vysoký zdvih podvozku a uzávierka všetkých štyroch kolies pre zabezpečenie maximálnej trakcie pri prekonávaní prekážok. Ovládanie funguje na frekvencii 2,4 Ghz, nie je teda problém ovládať viac modelov na jednom mieste. Model je vhodný aj pre RC vodičov začiatočníkov, ale rozhodne nesklame aj skúsených RC vodiča.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: