RC dron SYMA X5UW - FVP WIFI, HD kamera a barometer

SYMA X5UW - možnosť zakúpenia akumulátora s výdržou 20 minút + FPV prenos do telefónu v HD kvalite + barometer + možnosť zvolenia trasy pomocou telefónu
Môžeme doručiť do:
10.2.2023
Dodanie 2-5 dní
Kód: X5UW
Značka: Syma
€89 €74,20 bez DPH
Kategória: Drony
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

RC dron Syma X5UW


nás neprekvapila len skvelým dizajnom, ktorý posunul značku SYMA opäť o kúsok ďalej, ale hlavne kvalitou záznamu a presnosťou ovládanie tohto skvelého produktu.

Syma pridala do kamery pamäťovú kartu, obraz teda nielenže vidíte na svojom mobilnom telefóne, zároveň je tiež ukladaný v HD kvalite 720p na pamäť kamery
.
Ponúkaný RC model Dronu je ďalej vybavený možnosťou ovládania pomocou telefónu. Ten nielen vie nahradiť ovládač, ale zároveň môžete navoliť aj trasu, kadiaľ dron poletí.

Samozrejmosťou je barometer, ktorý za vás automaticky udržuje zvolenú letovú hladinu. Tento dron navyše ovláda funkciu autostart a autopřistání - model vám pomocou jedného tlačidla vzlietne cca do metrovej výšky a čaká na ďalšie pokyny.

Skvelou funkciou je tiež HEADLES mód. Pri aktivácii tohto módu nemusíte dávať pozor, kam je váš model natočený. Pri povele "k sebe" dron poletí k Vám a "od seba" od vás. Riziko kolízie sa teda opäť znižuje!

Ako bonus sme pre vás pripravili akumulátor s výdržou 18-20 minút.


 

 Obsah balenia:
RC model Drone SYMA X5UW
Diaľkové ovládanie 2,4 Ghz
Náhradné vrtule
Chrániče vrtuľou
Držiak telefónu
Nabíjačka
Návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: