Vážení zákazníci z dôvodu dovolenky od 01.08.2021 do 08.08.2021 budeme objednávky vybavovať a odosielať až od 09.08.2021. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na info@dealbox.sk. Telefónne číslo nebude dostupné. Ďakujeme za pochopenie.

Dron SYMA X20W s online prenosem videa - Biely

Syma X20W je široko známa značka na trhu a je veľmi uznávaná. RC model je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá univerzálny model, ktorý možno používať na akomkoľvek mieste a za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Vďaka svojej odolnosti proti vetru je ideálna pre vnútorné i vonkajšie lety.
Môžeme doručiť do:
6.8.2021
Dodanie do 2-5 pracovných dní
Kód: X20W-WHT
Značka: Syma
€46,77 €38,98 bez DPH
Kategória: Drony

Dron SYMA X20W - biela farba

Syma je široko známa značka na trhu a je veľmi uznávaná. RC model je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá univerzálny model, ktorý možno používať na akomkoľvek mieste a za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Vďaka svojej odolnosti proti vetru je ideálna pre vnútorné i vonkajšie lety. Vďaka ľahkému dizajnu a malému rozmeru je jednoduché nosiť dron vo vrecku a vziať si ho kamkoľvek.

Vysoko kvalitné materiály, z ktorých je model vyrobený, zaisťujú vysokú odolnosť proti pádom a haváriám. Syma X20W je vybavená 6-axiálnym systémom (gyroskopom), ktorý je zodpovedný za manévrovateľnosť a stabilitu pri lietaní. Funkcia vznášanie zaisťuje pozoruhodnú stabilitu a ľahkosť Dronue. Vďaka tomu je model vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre stredne pokročilých.

Intenzívne LED diódy sa nepoužívajú len pre svoj vzhľad, ale aj pre funkčnosť modelu hlavne v tme. Riadenie sa vykonáva pomocou profesionálneho 4-kanálového diaľkového ovládača - 2,4 GHz, ktorý využíva technológiu Spread Spectrum Technology (SST).

Syma X20W okrem priamych letov vo všetkých smeroch je schopná vykonávať manévre vo vzduchu. Možné ovládať aj viac modelov zároveň. Dron je pripravený k letu hneď po rozbalení. Stačí vložiť do ovládača 4 batérie AA, ktoré môžete tiež zakúpiť v našom obchode: rc-rc.cz. Model je vybavený WiFi FPV 0.3MP kamerou. Pre jej použitie je potrebný smartphone so systémom Android alebo iOS a stiahnutú aplikácií Syma FPV.

Model je vybavený automatickým štartom, funkciou headless a rôznymi smermi letu: smerom hore, dolu, vpred, vzad, vľavo a vpravo, sklon vľavo a vpravo, 360 stupňov. Rozmery Dronu sú 21 x 21 x 5 cm. Akumulátor modelu je Li-po 3.7V 500mAh, ktorý vydrží 8 minút jazdy a nabíjanie trvá cca 120 minút. Diaľkový ovládač s frekvenciou 2,4 Ghz dosahuje do vzdialenosti 25 metrov a je potrebné zakúpiť do ovládača už spomínané batérie.

Obsah balenia:
Model
Diaľkový ovládač 2.4Ghz
3.7V 500mAh Li-po- akumulátor
USB kábel pre nabíjanie
4x náhradné vrtule
Manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: