DJI Phantom 4 Pro+ V2.0

Kód: DJI0424
ZadarmoZadarmo
DJI Phantom 4 Pro+ V2.0
€1 937,27 €1 614,39 bez DPH
skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)
Môžeme doručiť do:
29.10.2020

Kvadrokoptéra Phantom 4 Pro + s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závesu, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, s video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a moha ďalšími funkciami a s vysielačom vybaveným 5,5 "displejom.

Detailné informácie

Podrobný popis

PHANTOM 4 PRO+ V2.0

 VIZIONÁRSKA INTELIGENCIA. VYŠŠIA ÚROVEŇ ZOBRAZOVANIA.
 
Nový Phantom 4 Pro V2.0 obsahuje OcuSync systém prenosu HD videa, ktorý podporuje automatické prepínanie medzi dvoma frekvenciami a bezdrôtové pripojenie k DJI Goggles RE. Ako Phantom 4 Pro a Advanced, Phantom 4 Pro V2.0 kamera je vybavená 1-palcovým senzorom s rozlíšením 20 megapixelov, umožňujúcim nahrávať 4K/60fps video  a obrazovou frekvenciou 14fps v režime Burst Mode. Systém FlightAutonomy má k dispozícii jeden pár zadných optických senzorov a systém infračervených senzorov pre detekciu prekážok v 5 smeroch a vyhnutie sa im v 4 smeroch.
 
 
KAMERA S 1-PALCOVÝM SENZOROM S ROZLÍŠENÍM 20MP 
Palubná kamera bola prepracovaná a vylepšená o 1-palcový 20MP CMOS senzor. Na zákazku vyrobená šošovka pozostáva až z ôsmich častí, ktoré tvoria sedem samostatných zoskupení. Táto kamera má ako prvá mechanickú uzávierku a dokáže predchádzať skresleniu snímok, fotených vo veľkej rýchlosti či už drona, alebo snímaného objektu. Svojou výkonnosťou sa vyrovná bežným pozemným kamerám. Výkonnejšie spracovanie videí podporuje H.264 4K pri frekvencii 60fps alebo H.265 4K pri frekvencii 30fsp, v oboch prípadoch s prenosovou rýchlosťou 100Mb/s. Pokrokové senzory a procesory zaručujú plnohodnotný zachytený obraz, detailnosť a dostatok dát k ďalšiemu spracovaniu. Kamerový systém Phantom 4 Pro V2.0 v sebe prináša vylepšenie všetkého, čím doteraz disponoval pôvodný Phantom 4. Všetky funkcie sú prepracovanejšie, Vďaka veľkosti senzora, rozlíšeniu a rýchlemu spracovaniu obrazu, je tento Phantom  doposiaľ najvýkonnejší. Používatelia majú možnosť nastaviť si clonu od f2.8-11 pre prispôsobivé zobrazovanie.  
 
1-PALCOVÝ 20MP CMOS SENZOR
Je dôležitejšie, aby senzor vedel zachytil kvalitu jednotlivých pixelov ako veľký objem pixelov. Väčší senzor dokáže zachytiť v jednom pixeli viac informácii, vylepšovať dynamický rozsah, zlepšovať pomer signál/šum a pracovať pri slabšom osvetlení. 1-palcový 20MP CMOS senzor v zariadení Phantom 4 Pro je skoro 4x väčší ako senzor Phantom 4 (1/2.3 palcový senzor). Má väčšie pixely, vylepšenú citlivosť ISO 12800 a tiež zvýšený kontrast. Je vhodný na vytváranie snímok pre okamžité použitie, rovnako ako aj na snímky, ktoré sa budú následne spracovávať.
 
PROFESIONÁLNE 4K VIDEO
Vylepšený systém spracovávania videa umožňuje nahrávať v kvalite digitálneho filmu 4K/60 (4096x2160/60fps) pri rýchlosti 100Mb/s, a preto dokáže vytvoriť kvalitné spomalené zábery s vysokým rozlíšením. Phantom 4 Pro V2.0 taktiež podporuje H.265 video kodek (maximálne rozlíšenie 4096x2160/30 fps). Pri porovnateľnej obrazovej kvalite formát H.265 znižuje dátový tok formátu H.264 na polovicu, a preto je kvalita obrazu výrazne lepšia. Nahrávajte v režime vysokého dynamického rozsahu (D-log mode) a získané snímky môžete ďalej farebne vyvážiť.  
 
OBJEKTÍV S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM
Rozlíšenie a kontrast šošovky sú pre kvalitu obrazu rozhodujúce, pretože len kvalitná šošovka dokáže zachytiť jasné a živé farby s vysokým rozlíšením. Úplne nová Phantom 4 Pro V2.0 kamera má závesnú a optimalizovanú F2.8 širokouhlú šošovku s ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou 24mm. Pozostáva z 8  (2 asférických) častí, usporiadaných do siedmych skupín, ktoré sú v menšom, kompaktnejšom ráme. Ich obraz zaisťuje dokonalé vyváženie s nízkym rozptylom, bez skreslenia  a ostrými a živými farbami. 
 
ZACHYŤ KAŽDÝ MOMENT
Snímky z výšky nie sú len fotografie krajiny, prinášajú nový pohľad na širokú škálu aktivít od rekreačného športu až po automobilové preteky. Snímanie predmetov vo vysokej rýchlosti bolo vždy výzvou pre závesné kamery s elektronickou uzávierkou. Avšak Phantom 4 Pro V2.0 je prvý zo série DJI Phantom, ktorý má mechanickú uzávierku a objektív s väčšou clonou. Mechanická uzávierka s max. rýchlosťou 1/2000 s predchádza skresleniu pri snímaní rýchlo pohybujúcich sa predmetov alebo počas snímania pri vysokej rýchlosti. Rýchlosť elektronickej uzávierky bola zvýšená na 1/8000 sekundy a nový režim Burst Mode je schopný zaznamenávať skvelé momentky pri obrazovej frekvencii 14 fps s rozlíšením 20 megapixelov.  
 
5 SMEROV SNÍMANIA PREKÁŽOK
FlightAutonomy má pridanú stereo súpravu optických senzorov s vysokým rozlíšením už aj na zadnej strane, a takisto infračervený senzorový systém umiestnený na pravej aj ľavej strane zariadenia. Táto sieť senzorov dokáže identifikovať prekážku až v 5 smeroch pohybu a vyhnúť sa jej v 4 smeroch. Používatelia majú preto možnosť naplno sa venovať nahrávaniu a snímaniu a lietať so zariadením sebavedomejšie. 
 
6-KAMEROVÝ NAVIGAČNÝ SYSTÉM
Tri súpravy duálnych senzorov vytvárajú celkom 6-kamerový navigačný systém, ktorý neprestajne sníma a prepočítava rýchlosť zariadenia a jeho vzdialenosť od prekážky. Táto sieť senzorov sníma priestor pred, za a pod zariadením, a preto je Phantom 4 Pro V2.0 schopný vznášať sa na miestach bez GPS – ak štartuje v interiéry, na balkóne alebo dokonca prelietava cez okno s minimálnou pomocou riadiaceho pilota. Ak okolnosti neumožňujú snímať priestor predným a spodným senzorom, zariadenie je schopné sa naďalej vznášať na mieste pomocou zadných senzorov. Phantom 4 Pro V2.0 je schopný lietať v zložitom prostredí rýchlosťou až 50km/h a pri tom sa vyhýbať prekážkam. V režime Narrow Sensing Mode, Phantom 4 Pro V2.0 zúži rozpätie snímania priestoru okolo seba a tým získa detailnejší prehľad o bezprostredne blízkom okolí. 
 
 
ČO JE FLIGHTAUTONOMY
FlightAutonomy je pokroková letecká platforma, pozostávajúca z desiatich súčastí, zahrňujúce sedem kamier – vpredu, vzadu a na spodnej časti sa nachádzajú páry senzory; hlavnú kameru – systém infračervených senzorov, dvojpásmové satelitné polohovanie (GPS a GLONASS), dva ultrazvukové diaľkomere, duplicitný modul IMU (gyroskop, akcelerometer a magnetometer), pár kompasov a súbor špeciálnych výpočtových centier. Phantom 4 Pro V2.0 si vie predstaviť prostredie, v ktorom sa nachádza v 3D, vie vyrátať svoju výšku a vzdialenosť od okolitých predmetov. IMU modul a kompas zbierajú dôležité informácie o lete, rýchlosti a smere, zatiaľ čo doplnkový IMU modul a kompas monitorujú možné kritické situácie a prípadné chyby, vďaka čomu je zvýšená bezpečnosť letu.   
 
SYSTÉM INFRAČERVENÝCH SENZOROV
Phantom 4 Pro V2.0 je prvý zo série DJI, ktorý využíva systém infračervených senzorov. Sú umiestnené na ľavej a pravej strane zariadenia a infračerveným skenovaním vzdialenosti predmetov získavajú 3D  obraz prostredia. V režimoch Beginner Mode a Tripod Mode je rozpätie skenovania senzorov 70° v horizontálnej a 20° vo vertikálnej rovine, vďaka čomu vidí Phantom široké okolie a do vzdialenosti až 7m. Bežné ultrazvukové senzory majú rozpätie 3-5m a môže dôjsť k chybnej detekcii kvôli vibráciám vrtúľ. Systém infračervených senzorov dokáže skenovať priestor oveľa väčší a zároveň vypočítať presnú vzdialenosť medzi ním a okolitými prekážkami, bez toho aby bol niečím ovplyvnený. Ochrana a spoľahlivosť sú preto na vyššej úrovni. 
 
 
NOVÝ SYSTÉM PRENOSU VIDEA OCUSYNC
Ovládač Phantom 4 Pro V2.0 používa OcuSync, ktorý využíva technológiu multiplexovania s časovým delením na vysielanie riadiaceho signálu a prijímanie video signálu súčasne. Keď je riadiaca jednotka zapnutá, systém OcuSync skenuje frekvenčné pásmo s najmenším rušením a v prípade potreby sa prepne na udržanie čistého prenosu. Taktiež sa Phantom 4 Pro V2.0 vďaka systému OcuSync bezdrôtovo pripája k DJI Googles RE. Bez káblových obmedzení si tak môžete vychutnať vzrušujúci FPV let s rýchlosťou až 72 km/h (v športovom režime).
 
ULTRA JASNÝ DISPLEJ
5,5 palcový 1080p displej je súčasťou Phantom 4 Pro + V2.0. S jasom 1000cd/m2 je dvakrát silnejší ako bežný displej. Zobrazuje jasné a živé farby aj za slnečného počasia. Vďaka tomu, že DJI GO 4 app je jeho súčasťou, mobilné zariadenie nie je potrebné a príprava pred letom je tak ešte jednoduchšia. Zabudovaný HDMI vstup, Micro SD, mikrofón, reproduktor a Wi-Fi umožňujú editáciu obrázkov a videí priamo v aplikácii DJI GO 4 a následne ich zdieľanie. Životnosť batérie 5 hodín, robí z Phantom 4 Pro + V2.0 dokonalé riešenie získavania leteckých záberov.
POZERAJTE SA NA SVET INAČ
Phantom 4 Pro V2.0 sa bezdrôtovo pripája k DJI Googles RE, ktoré vás prenesú priamo do srdca akcie pomocou dvoch LTPS displejov, ktoré ponúkajú vysokokvalitný  1080p živý obraz s 85° FOV. Pripojené cez OcuSync môžu užívatelia zažiť rýchly a jasný FPV let s neuveriteľne nízkou latenciou. Okrem toho je ovládanie vášho Phantomu s DJI Goggles RE ešte intuitívnejšie ako kedykoľvek predtým. Stačí povoliť sledovanie hlavy, ktoré vám umožní pohybovať s dronom alebo gimbalom jednoducho otáčaním hlavy.
 
 
INTELIGENTNÝ LET
Draw je nová technológia, umožňujúca nakresliť trasu na displeji, ktorú má Phantom 4 Pro V2.0 sledovať. Jeho výška zostáva počas sledovania trasy nemenná. Táto funkcia umožňuje pilotovi plne sa sústrediť na ovládanie kamery, vďaka čomu bude výsledok snímania komplexnejší. Podľa situácie je možné zvoliť jeden z dvoch Draw režimov.
Dopredu: Dron sleduje trasu rovnakou rýchlosťou a kamerou natočenou v smere letu.
Voľne: Dron sleduje trasu, len ak mu nie je prikázané inak. V tomto režime kamera sníma ľubovoľný smer podľa príkazu pilota.
 
 
ActiveTrack
Sledovanie rýchlo pohybujúcich sa objektov môže byť niekedy náročné, avšak s pokrokovým algoritmom rozoznávania pohybu zvládne zachytiť Phantom 4 Pro V2.0 aj takéto situácie hravo. Okrem ľudí, dokáže tento nový algoritmus rozoznávať aj vozidlá a zvieratá a podľa potreby im prispôsobuje svoju letovú dynamiku a zábery sú plynulejšie.
Piloti majú na výber:
Trace – Sleduj objekt zozadu alebo spredu a automaticky sa vyhýbaj prekážkam.
Profile – Pod rôznymi uhlami leť pozdĺž objektu a získaj jeho profilové zábery.
Spotlight – Kamera sníma objekt, zatiaľ čo dron môže voľne lietať okolo neho.
TapFly
Leť v ktoromkoľvek smere, naznačenom dotykom na displeji. Dotkni sa obrazovky kamkoľvek a ukáž smer letu, zatiaľ čo sa dron bude automaticky vyhýbať všetkým prekážkam*. Opätovným dotykom sa riadenie prepne na manuálne a dron začne vykonávať príkazy zadané na diaľkovom ovládači. Keďže riadenie výšky, smeru, rýchlosti a prispôsobenie kamery pomocou joysticku môže byť náročné, TapFly umožňuje pilotovi zadať vopred smer letu, počas ktorého môže otáčať Phantom 4 Pro V2.0, resp. nakláňať gimbal bez zmeny smeru. Celkovo sú dostupné dva TapFly režimy:
TapFly Forward – Dotykom zadaj smer letu.
TapFly Free – Phantom letí uzamknutý dopredu a neuzamknutou kamerou je možné otáčať v ľubovoľnom smere. Vyhýbanie sa prekážkam nie je v režime TapFly Free dostupné.
 
 
Return to Home – Vráť sa domov
Vo vylepšenom režime Return to Home, Phantom 4 Pro V2.0 vie vyrátať najlepšiu možnú trasu návratu, v závislosti od charakteru prostredia. Vie si zapamätať svoju preletenú trasu a vrátiť sa rovnakou cestou späť a v prípade straty signálu sa samostatne vyhýbať prekážkam.
 
V závislosti od výšky, počas ktorej stratí signál, Phantom 4 Pro V2.0 prispôsobí svoju spiatočnú trasu tak aby neletel blízko prekážok, ktoré už raz míňal a ktorých polohu si pamätá. Počas vzletu si Phantom 4 Pro V2.0 zapamätá charakter vzletového bodu a aby pristál čo najpresnejšie, porovnáva ho s tým, ktorý vidí pri návrate. Pri pristávaní dokáže vyhodnotiť, či je terén vhodný na pristátie. V prípade, že zaznamená prekážku alebo je na povrchu voda, upozorní na to pilota a zostane sa vznášať na mieste, v primeranej výške.

 

 

Gesture Mode (Režim gesta)
V režime Gesture Mode, je možné si jednoducho urobiť selfie a to bez diaľkového ovládača. Pokroková počítačová technológia umožňuje Phantom 4 Pro V2.0 získavať inštrukcie prostredníctvom gest. Vzpažením rúk pred kamerou, dron kameru uzamkne a zameria človeka do stredu obrazu. Začne sa trojsekundové odpočítavanie uzávierky. Takto je možné odfotiť sa v ľubovoľnej póze jednoducho a bez diaľkového ovládania na snímke.
 

TICHŠÍ POHON
Nové aerodynamické vrtule 9455 a nové pohony FOC ESC ponúkajú lepšiu reguláciu hluku a sínusový prúd pre vyššiu stabilitu. Hluk dronu sa znížil až o 4 dB (60%) pre tichšie a zábavnejšie lety.
LETOVÉ REŽIMY
Aby bol výkon Phantom 4 Pro V2.0 čo najlepší, dokáže sa vždy prispôsobiť potrebám pilota a charakteru prostredia. Je možné využiť jeden z troch hlavných letových režimov: Position, Sport a Atti. V režime P-Mode sú dostupné funkcie TapFly, ActiveTrack, zaznamenávanie prekážok a GPS polohovanie. S-Mode režim pridáva vyššiu obratnosť a rýchlosť až 72 km/h. Režim A-Mode vypne satelitný stabilizátor a udržiava výšku Phantom 4 Pro V2.0 – je najvhodnejší pre skúsených pilotov, ktorý vyžadujú najplynulejší záznam.
Tripod Mode režim, pri ktorom je maximálna rýchlosť 7 km/h, je najlepší pre indoorove lety a ak sa vyžaduje precíznosť snímania.
 
 
 
DOSTATOK SENZOROV
Phantom 4 Pro V2.0 obsahuje pár kompasov a pár IMU modulov. Kompasy a IMU moduly sú kľúčové pri zabezpečovaní stability a spoľahlivosti počas letu. Phantom 4 Pro V2.0 neustále porovnáva dáta z kompasov a IMU centier. Všetky dáta vyhodnotené ako nesprávne budú zablokované a nebudú mať vplyv na bezpečnosť letu.
 
 
INTELIGENTNÉ BATÉRIE
Profesionálne letecké snímanie teraz využíva dlhšiu životnosť batérie. Phantom 4 Pro V2.0 poskytuje maximálny čas prevádzky vo vzduchu – 30 minút, a piloti majú preto viac času na vytvorenie skvelých záberov. Aplikácia DJI GO 4 zobrazuje životnosť batérie a podľa vzdialenosti drona aj zvyšný zostatkový čas prevádzky. Znamenie pre výstrahu vydá akonáhle sa dosiahne minimálna úroveň energie, potrebnej pre vrátenie sa domov (na štart). Batériu proti prebitiu a úplnému vybitiu chráni špeciálny integrovaný systém. Ak sa batéria dlhšiu dobu nepoužíva, sama sa vybije za účelom udržania lepšej životnosti.
 
DJI GO 4
Pri používaní aplikácie DJI GO 4 je dostupné veľké množstvo letových režimov. Poskytuje úplne manuálne ovládanie kamery, vrátane ISO, clony, rýchlosti uzávierky, voľby formátu snímok atď. Každá zmena v DJI GO 4 sa hneď zobrazí na displeji. V aplikácii sa ľahko dajú skontrolovať a nastaviť dôležité letové údaje a status videového prenosu. 
 
 
 
 
 
ŠPECIFIKÁCIA

DRON

Hmotnosť (vrátane batérie & vrtulí) 1375 g
Dĺžka po uhlopriečke (bez vrtulí) 350 mm
Max rýchlosť stúpania S-mód: 6 m/s
P-mód: 5 m/s
Max rýchlosť klesania S-mód: 4 m/s
P-mód: 3 m/s
Max rýchlosť S-mód: 45 mph (72 kph)
A-mód: 36 mph (58 kph)
P-mód: 31 mph (50 kph)
Max uhol náklonu S-mód: 42°
A-mód: 35°
P-mód: 25°
Max rotačná rýchlosť S-mód: 250°/s
A-mód: 150°/s
Max nadmorská výška letu 6000 m
Max rýchlosť vetra 10 m/s
Max doba letu Približne 30 minút
Rozsah teplôt prevádzky 0° až 40°C
Satelitný pozičný systém GPS/GLONASS
Presnosť vo vise Vertikálna:
±0.1 m (s Vision Positioning)
±0.5 m (s GPS Positioning)
Horizontálna:
±0.3 m (s Vision Positioning)
±1.5 m (s GPS Positioning)

GIMBAL

Stabilizácia 3-osová (klopenie, klonenie, bočenie)
Ovládateľný rozsah Klopenie: -90° to +30°
Max uhlová rýchlosť ovládania Klopenie: 90°/s
Uhlová presnosť ovládania ±0.02°

VISION SYSTÉM

Vision systém Vision systém smer dopredu
Vision systém smer dozadu
Vision systém smer dolu
Rýchlostný rozsah ≤50 km/h vo výške 2 m nad zemou
Výškový rozsah 0 - 10 m
Operačný rozsah 0 - 10 m
Rozsah prekážkových senzorov 0.7 - 30 m
FOV Dopredu: 60°(horizontálny), ±27°(vertikálny)
Vzad: 60°(horizontálny), ±27°(vertikálny)
Dolu: 70°(predný a zadný), 50°(ľavý a pravý)
Frekvencia merania Dopredu: 10 Hz
Dozadu: 10 Hz
Smerom dolu: 20 Hz
Operačné prostredie Povrch so zreteľným vzorom a primeraným osvetlením (lux>15)

INFRAČERVENÝ SENZOROVÝ SYSTÉM

Rozsah snímania prekážok 0.2 - 7 m
FOV 70° (horizontálny), ±10° (vertikálny)
Frekvencia merania 10 Hz
Prevádzkové prostredie Povrch z materiálu s difúznym odrazom a odrazivosťou > 8% (ako sú steny, stromy, ľudia, atď)

OVLÁDAČ

Operačná frekvencia 2.400 - 2.483 GHz a 5.725 - 5.825 GHz
Max dosah ovládania 2.400 - 2.483 GHz (bez prekážok, bez rušenia)
Európa: 4 km
5.725 - 5.825 GHz (bez prekážok, bez rušenia)
Európa: 2 km
Operačná teplota 0° až 40°C
Batéria 6000 mAh LiPo 2S
Vysielací výkon (EIRP) 2.400 - 2.483 GHz
FCC: 26 dBm
CE: 20 dBm
SRRC: 20 dBm
5.725 - 5.825 GHz
FCC: 26 dBm
CE: 14 dBm
SRRC: 20 dBm
Operačný prúd/napätie 1.2 A@7.4 V
Port video výstupu GL300K: HDMI
GL300L: USB
Držiak mobilného zariadenia GL300K: Zabudovaný displej (5.5 inch, 1920×1080, 1000 cd/m2, Android system, 4 GB RAM+16 GB ROM) 
GL300L: Na tablety a smartphóny

KAMERA

Senzor 1'' CMOS
Efektívne pixely: 20M
Objektív FOV 84° 8.8 mm/24 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8 - f/11 auto focus pri 1 m - ∞
ISO rozsah Video:
100 - 3200 (Auto)
100 - 6400 (Manual)
Photo:
100 - 3200 (Auto)
100- 12800 (Manual)
Rýchlosť mechanickej závierky 8 - 1/2000 s
Rýchlosť elektronickej závierky 8 - 1/8000 s
Veľkosť obrázka 3:2 Aspect Ratio: 5472 × 3648
4:3 Aspect Ratio: 4864 × 3648
16:9 Aspect Ratio: 5472 × 3078
PIV veľkosť obrázka 4096×2160 (4096×2160 24/25/30/48/50p)
3840×2160 (3840×2160 24/25/30/48/50/60p)
2720×1530 (2720×1530 24/25/30/48/50/60p)
1920×1080(1920×108024/25/30/48/50/60/120p) 
1280×720 (1280×720 24/25/30/48/50/60/120p)
Režimy fotografovania Single Shot
Burst Shooting: 3/5/7/10/14 frames
Auto Exposure Bracketing (AEB): 3/5 bracketed frames at 0.7 EV Bias
Interval: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
Režimy nahrávania videa H.265
C4K:4096×2160 24/25/30p @100Mbps
4K:3840×2160 24/25/30p @100Mbps
2.7K:2720×1530 24/25/30p @65Mbps
2.7K:2720×1530 48/50/60p @80Mbps
FHD:1920×1080 24/25/30p @50Mbps
FHD:1920×1080 48/50/60p @65Mbps
FHD:1920×1080 120p @100Mbps
HD:1280×720 24/25/30p @25Mbps
HD:1280×720 48/50/60p @35Mbps
HD:1280×720 120p @60Mbps

H.264
C4K:4096×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps
4K:3840×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps
2.7K:2720×1530 24/25/30p @80Mbps
2.7K:2720×1530 48/50/60p @100Mbps
FHD:1920×1080 24/25/30p @60Mbps
FHD:1920×1080 48/50/60 @80Mbps
FHD:1920×1080 120p @100Mbps
HD:1280×720 24/25/30p @30Mbps
HD:1280×720 48/50/60p @45Mbps
HD:1280×720 120p @80Mbps
Max bitová rýchlosť 100 Mbps
Podporované súborové systémy FAT32 (≤32 GB); exFAT (>32 GB)
Photo JPEG, DNG (RAW), JPEG + DNG
Video MP4/MOV (AVC/H.264; HEVC/H.265)
Podporované SD karty Micro SD
Max kapacita: 128GB
Rýchlosť zápisu ≥15MB/s, Class 10 alebo UHS-1
Rozsah operačnej teploty 0° až 40°C

APLIKÁCIA / LIVE PRENOS

Mobilná aplikácia DJI GO 4
Operačná frekvencia Live prenosu 2.4 GHz ISM, 5.8 GHz ISM
Kvalita Live prenosu 720P @ 30fps, 1080P @30fps
Latencia Phantom 4 Pro V2.0: 220 ms (v závislosti na podmienkach a mobilnom zariadení)
Phantom 4 Pro+ V2.0:160 - 180 ms
Požadované operačné systémy iOS 9.0 a vyšší
Android 4.4.0 a vyšší
Odporúčané zariadenia

iOS:iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4 and iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular. 
Táto aplikácia je optimalizovaná pre iPhone 7, iPhone 7 Plus.
Android:Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 6p, Nexus 9, Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Huawei P8 Max, Huawei Mate 8, LG V20, Nubia Z7 mini, Sony Xperia Z3, MI 3, MI PAD, Smartisan T1.
*Podpora pre ďalšie zariadenia napreduje nakoľko vývoj a testovanie stále pokračuje.

NABÍJAČKA

Napätie 17.4 V
Menovitý príkon 100 W
 

INTELIGENTNÁ LETOVÁ BATÉRIA

Kapacita

5870 mAh
Napätie 15.2 V
Typ akumulátora LiPo 4S
Energia 89.2 Wh
Čistá hmotnosť 468 g
Teplota nabíjania 5° až 40°C
Max nabíjací príkon 160 W

 

Obsah balenia:

Phantom 4 Pre V2.0
Vysielač s displejom 5,5 "
Vrtule (4 páry)
pohonný akumulátor
nabíjač
Micro USB kábel
Micro SD karta 16Gb
prepravný box
CZ manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Drony
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: