DJI Phantom 3 Advanced

Kód: DJI0324
ZadarmoZadarmo
DJI Phantom 3 Advanced
€850,71 €708,93 bez DPH
Vypredané

Kvadrokoptéra Phantom 3 vybavená Ultra HD 2,7K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese a integrovaným systémom Lightbridge pre prenos obrazu.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI PHANTOM 3 ADVANCED

Staňte sa režisérom a kameramanom svojich vlastných zážitkov, dajte kamere krídla a vstúpte s nami do budúcnosti.
Vezmite do ruky vysielač, pridajte plyn a začnite vytvárať svoj svet, svoj film ...
Phantom 3 je kompletná zostava DJI, navrhnutý k vysokému výkonu ale pritom je ľahký a flexibilný aby mohol poskytnúť stabilitu, ktorú potrebujete pre vytvorenie dokonalých záberov a fotografií. Všetky najnovšie letecké technológie zahrnuté do jediného systému pripraveného k letu, ktorý vás dostane do neba v priebehu niekoľkých minút.

 

 

Phantom 3 je kompletná platforma pre leteckú fotografiu a video, ktorá je "pripravená na let rovno z krabice". Je vybavená palubnej kamerou s objektívom s ohniskovou dĺžkou 20 mm s trojosovým stabilizovaným závesom, vyhotovuje ostré 12 mp snímky a stabilný videozáznam až 1520P.
Pokročilý riadiaci systém činí Phantom 3 stabilným a ľahko ovládateľným pri lietania pod strechou i šírou oblohou. Úplne nový systém Vision Positioning System umožňuje presné visenie v požadovanej pozícii v nízkej výške dokonca aj bez GPS. Rovnako ako všetky riadiace letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na miesto vzletu, ak dôjde k strate riadiaceho signálu alebo poklese napätia napájacieho akumulátora.
Phantom 3 umožňuje maximálnu rýchlosť letu až 16 m / s a ​​maximálnu dobu letu až 23 minút pri úplne nabitou Inteligentného pohonného akumulátora 4480 mAh.

PHANTOM 3
Základom draku modelu je kompaktný škrupinový výlisok z odolného plastu, ktorý nesie motory, riadiacu elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháňaný štyrmi novými striedavými motormi, pre napájanie slúži štvorčlánkovou Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorom zostávajúcej kapacity, ktorý sa ukladá do schránky v stredu modelu. Pre signalizáciu prevádzkových stavov slúži trojfarebný LED indikátor s vysokou svietivosťou. Výbornú "čitateľnosť" polohy modelu zaisťujú LED svetlá s vysokou svietivosťou na spodnej strane ramien - zadné ramená blikajú zeleno, alebo žlto (podľa vybraného letového režimu). Pristávacie zariadenie tvorí dvojica plastových profilov, ktorá nesie tiež prijímačovú anténu. Kamera DJI je už z výroby zabudovaná a ku sprevádzkovanie modelu je nutné iba stiahnu do chytrého telefónu aplikáciu DJI GO.

Model je schopný stabilne lietať aj v halách a budovách bez signálu GPS. To umožňuje úplne nový systém Vision Positioning System. Nová technológia optického toku využíva špeciálne navrhnutou kameru a ultrazvukové senzory aby do "indoorového" lietanie vniesla jednoduchosť.
Táto technológia umožňuje Phantom 3 udržiavať pozíciu, zastaviť keď pustíte ovládacej páky a reagovať na vaše pokyny aj bez signálu GPS.

Riadiaca jednotka môže pracovať v troch letových režimoch, ktoré umožňujú plne prispôsobiť správanie modelu vašim požiadavkám:

P-režim:
Bezpečný pre lietanie. V tomto režime má Phantom 3 silný GPS signál a môže používať Vision Positioning System umožňujúci presné visenie v požadovanej polohe pod strechou i vonku. Pri lietaní vonku to tiež znamená, že bola zaznamenaná poloha Miesta vzletu, takže je možný automatický návrat v prípade straty riadiaceho signálu.
Poloha na základe GPS
Výška pre Vision Positioning system 3 m

V P režime sú možné tri stavy:

P-GPS: GPS pracuje najlepšie pod šírou oblohou na otvorenom priestranstve; Phantom 3 používa GPS pre presné visenie na mieste, ak je GPS signál dostatočne silný.
P-OPTI: Ak nie je GPS signál dostatočný, model môže pre presné visenie použiť optický Vision Positioning System (VPS).
P-ATTI: ak nie je k dispozícii GPS ani VPS, model používa pre udržanie polohy iba barometrický výškomer, takže presne stabilizovaná je len výška.


Majte na pamäti, že VPS nemusí pracovať správne, ak Phantom 3 letí nad vodou, nad nerovným terénom alebo pri nízkej intenzite osvetlenia.

A-režim
Režim, v ktorom nie je funkčný GPS, ani VPS. Model využíva iba barometrického čidlá pre udržiavanie výšky. Ak je správne zapísaný bod vzletu, model sa pri strate riadiaceho signálu vráti na miesto vzletu.

F-režim
Režim IOC, v ktorom je využívané päť letových funkcií
Course Lock (CL)
Home Lock (HL)
Bod záujmu (POI)
Follow Me
Waypoints - lietanie po vopred zvolenej dráhe
Tieto letové režimy sú dostupné po update firmvéru na verziu 1.4.0010


Samozrejmosťou u Phantom 3 je návrat na miesto vzletu, ktorý nastane v týchto prípadoch:

stlačení tlačidla pre automatický návrat
nízke napätie batérie
strata riadiaceho signálu

O napájanie modelu sa stará plne integrovaný inteligentný akumulátor, ktorý napája váš Phantom 3 energiou a spravuje sa prakticky sám.
Za letu je v reálnom čase zobrazená hladina zostávajúcej energie, viete tak ako dlho ešte môžete pokračovať v lete. Pokročilé algoritmy vypočítavajú na základe vzdialenosti vášho lietadla návratový čas a systém vás informuje kedy by ste mali letieť späť.
Akumulátor informuje o napätí každého článku, celkovom počte nabíjacích a vybíjacích cyklov a celkovej kondícii a aktuálnom stave akumulátora. To všetko napomáha udržať váš Phantom 3 vo vzduchu a let dôkladne pripravené pre nadchádzajúce roky.

 

Mobilná aplikácia
S mobilnou aplikáciou môžete prevziať kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Všetko od manuálneho nastavenia parametrov kamery po letovú telemetriu aj automatický vzlet a pristátie je len otázkou dotyku prstom.
Čoskoro tiež s viacerými funkciami a aktualizáciami. Aplikácia je určená pre zariadenia s operačným systémom OS, alebo Android.
Pomocou inteligentného zariadenia s nainštalovanou aplikáciou máte možnosť ovládať Váš model, nastavovať jednotlivé parametre, upgradovať firmware. Je k dispozícii online náhľad v reálnom čase v HD kvalite (rozlíšenie 720p).
To je umožnené úplne novou verziou technológie DJI LightBridge, ktorá môže prenášať video až do vzdialenosti 2km.

Vysielač
Maximálny dosah vysielača dodávaného pre ovládanie Phantom 3 je 2 km. Okrem samotného riadenia vysielač umožňuje tiež aktivovať funkciu automatického návratu na miesto vzletu stlačením tlačidla. Ďalšie ovládacie prvky slúžia pre robenie snímok, spúšťanie / vypínanie záznamu videa, prezeranie záberov a ovládanie závesu kamery.
Súčasťou modelu a vysielača je videopřenosová súprava založená na DJI LightBridge, ktorá umožňuje sledovať obraz z kamery na displeji mobilného telefónu v reálnom čase. Obslužná aplikácia umožňuje tiež nastavovať parametre kamery. Napájací LiPo akumulátor vysielača má maximálnu dobu prevádzky cca 4 hodiny a je možné ho dobíjať bez vybratia z vysielača.

Porty vysielača:

mikro-USB
USB


Záves a FHD kamera
Výsledkom niekoľkoročnej práce DJI v oblasti stabilizácie záberov je záves kamery, ktorý vám poskytne plynulý a stabilný záber v akýchkoľvek letových podmienkach.
Natáčajte až v rozlíšení 1520P, alebo snímajte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektív pozostávajúci z 9 optických členov (vrátane asférického) v 9 skupinách poskytuje skvelý obraz, zatiaľ čo podpora formátu Adobe DNG RAW umožňuje z každého záberu vytvoriť umelecké dielo.

Záznam je ukladaný na 16Gb micro SD kartu, ktorá je súčasťou balenia (max. Veľkosť micro SD karty je 64Gb, rýchlosť zápisu Class 10 alebo UHS-1)

Video: 2,7km 1520P pri 30 snímok / sek.
Fotografie: 12 Mpx
Optika: 9 optických členov v 9 skupinách, vrátane asférického členu
CMOS senzor 1 / 2.3 "
zorný uhol 94 °
Troj-osý záves


Obsah balenia:

 • phantom 3
 • 3-osý záves sa Ultra HD kamerou
 • micro SD karta 16Gb
 • Vysielač vr. držiaku pre mobilný telefón / tablet (max. vžška 17cm)
 • 1x pohonný akumulátor 4480 mAh
 • 4x sada vrtuľou
 • Sieťový nabíjač pre pohonnú batériu a vysielač
 • drobné príslušenstvo
 • Český manuál

 

Podporované systémy a zariadenia:

IOS 8.0 alebo novší
IPhone 5, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPad Pro, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Mobilné, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Mobilné, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Mobilné, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Mobilné, iPad mini 4 a iPad mini 4 Wi-Fi + Mobilné. Táto aplikácia je optimalizovaná pre iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s a iPhone 6s Plus.
Android 4.1.2 alebo novší
Samsung S5, Samsung S5, Samsung S5, Samsung S5, Samsung S5, Samsung S5, Samsung Nexus 9, Google Nexus 7, Ascend Mate7, Huawei Mate 8, Nubia Z7 mini, SONY Xperia Z3, MI 3, MI PAD

Podpora ďalších dostupných zariadení je vo fáze testovania a ich vývoj pokračuje.

Phantom 3 Professional je od spoločnosti Apple certifikovaný v programoch Works with iMovie a Works with Final Cut Pro X, takže môžete editovať 4K bez obáv, či ste profesionál alebo fotografujete pre zábavu

Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný slovenský návod na použitie.

 

Letoun

Hmotnost (včetně akumulátoru a vrtulí) 1280 g
Šíře - diagonálně (včetně vrtulí) 689 mm
Max. rychlost vzestupu 5 m/s
Max. rychlost sestupu 3 m/s
Přesnost visení Vertikálně: +/- 10cm
Horizontálně: +/- 1m
Maximální rychlost 16 m/s (ATTI mód, bezvětří)
Max. dostupná výška 6000 m n. m.
Provozní teplota 0°C až 40°C
GPS Mód GPS/GLONASS

Kamera

Senzor Sony EXMOR 1/2.3” Efektivní pixely: 12.4 M (pixelů celkem: 12.76 M)
Objektiv Zorný úhel 94°, ohnisková vzdálenost 20 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8, ostření na ∞
Rozsah ISO 100-3200 (video) 100-1600 (foto)
Rychlost závěrky 8s -1/8000s
Maximální rozlišení záběru 4000 x 3000
Fotografické módy
 • Jeden snímek
 • Sériové snímání: 3/5/7 snímků
 • Bracketing (AEB): 3/5 snímků s odstupem 0.7EV
 • Časosběr
Video módy

Phantom 3 Professional

 • UHD: 4096x2160p 24/25, 3840x2160p 24/25/30
 • FHD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60
 • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60

Phantom 3 Advanced

 • 2.7K: 2704x1520p 30 (29.997)
 • FHD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60
 • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60
Podporované typy SD karet Micro SD
Max. kapacita: 64 GB. Nutno použít kartu s rychlostí Class 10 nebo UHS-1
Maximální datový tok videa 60 Mbps
Podporované typy souborů
 • FAT32/exFAT
 • Foto: JPEG, DNG
 • Video: MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264)
Provozní teplota 0°C až 40°C

Stabilizovaný závěs

Rozsah pro ovládání Klopení -90° to +30°
Stabilizace 3-osá (klopení, natáčení, klonění)

Vizuální pozicování

Maximální rychlost Méně než 8 m/s (při 2 m nad zemí)
Rozsah výšek 30 cm-300 cm
Provozní rozsah 30 cm-300 cm
Provozní prostředí Jasně osvětlené (více než 15 luxů), povrchy s viditelnou texturou

Dálkový ovladač

Provozní frekvence 2.400 GHz-2.483 GHz
Maximální dosah 2000m (v otevřeném prostoru za přímé viditelnosti)
Výstup videa USB
Provozní teplota 0°C - 40°C
Akumulátor 6000 mAh LiPo 2S
Držák mobilního zařízení Pro tablet nebo chytrý telefon
Citlivost přijímače (1%) 101 dBm ±2 dBm
Vysílací výkon (EIRP) FCC: 20 dBm
CE: 16 dBm
Napájení 1.2 A při 7.4 V

Nabíječ akumulátoru

Napětí 17.4 V
Jmenovitý výkon

Phantom 3 Professional

100 W

Phantom 3 Advanced

57 W

Inteligentní letový akumulátor

Kapacita 4480 mAh
Napětí 15.2 V
Typ akumulátoru LiPo 4S
Energie 68 Wh
Hmotnost 365 g
Maximální letový čas Přibližně 23 minut
Provozní teplota -10°C až 40°C
Maximální nabíjecí výkon 100 W

Aplikace / Živý náhled

Mobilní aplikace DJI Pilot
EIRP 100mW
Provozní frekvence pro živý náhled 2.4GHz ISM
Kvalita živého náhledu 720P při 30fps (v závislosti na podmínkách a vašem mobilním zařízení)
Prodleva 220ms (v závislosti na podmínkách a vašem mobilním zařízení)
Požadované operační systémy
 • iOS 8.0 nebo novější
 • Android 4.1.2 nebo novější
Doporučená zařízení
 • iOS: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air,
  iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2,
  iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular,
  iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3,
  and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular.
  Tato aplikace je optimalizována pro iPhone 5s, iPhone 6 a iPhone 6 Plus
 • Android: Samsung S5, Note 3, Sony Xperia Z3,
  Google Nexus 7 II, Google Nexus 9,
  Mi 3, Nubia Z7 mini
 • *Podpora pro další zařízení s OS Android bude dostupná s ohledem na pokračující testování a vývoj

 

Technické parametry produktu
Základní údaje
Hmotnost dronu 1280 [g] info
Vhodný na ven ano info
Vhodný do interiéru ne info
Typ motorů střídavé info
Kamera
Dron je vybaven kamerou ano info
Kvalita záznamu kamery Full HD 1080p info
Online přenos obrazu z kamery WiFi do telefonu info
Záznam obrazu na paměť kamery ano info
Gimbal ano info
Nabíjení
Kapacita akumulátoru v dronu 4480 [mAh] info
Napětí akumulátoru v dronu 15.2 [V] info
Typ akumulátoru v dronu Li-Po info
Doba letu 23 [min.] info
Typ nabíječky pro dron 230V info
Výměnný akumulátor v dronu ano info
Napájení ovladače dronu integrovaný akumulátor info
Ovládání
Dosah dronu 2000 [m] info
Změna módu ovladače ne info
Frekvence ovládání dronu 2,4Ghz info
Další funkce
Barometr ano info
Automatický start/přistání ano info
GPS ano info
Návrat dronu domů ano info
Folow me (následuj mě) ano info
Detekce překážek ne info
Headless mode ano info
3D akrobacie ano info
Osvětlení dronu ano info

Dodatočné parametre

Kategória: DJI drony
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: