DJI Mavic Mini Fly More Combo

Kód: DJIM0240C
Novinka
Značka: DJI
€521,37 €434,48 bez DPH
skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)
Môžeme doručiť do:
1.10.2020

Kompaktný, ale výkonný Mavic Mini je dokonalým spoločníkom, ktorý zachytí každý moment, každú vašu cestu spôsobom, ako žiadny iný. Spolu s ľahko použiteľnú aplikáciou DJI Fly si užijete jedinečný zážitok z lietania, ale aj pohľad na svet z vtáčej perspektívy.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Mavic Mini Fly More Combo

Na tento produkt prijímame predobjednávky, expedícia približne od 12.11.2019

Existuje nespočetné množstvo dôvodov k letu. Ale možno tým najlepším dôvodom je - jednoduchosť .....

53790122a8978ec908471fba3d1008e8@large

MENŠÍ - ĽAHŠÍ - LEPŠÍ
Kompaktný a prenosný
Mavic Mini váži menej ako 250 gramov, je teda takmer rovnako ľahký ako priemerný smartphone. Vďaka tomu je výnimočne prenosný a radí sa do najnižšej a najbezpečnejší hmotnostnej triedy dronov, čo pre mnohé krajiny znamená lietať bez potrebných povolení a reštrikcií. Napríklad v Spojených štátoch a Kanade môžete lietať s Mavic Mini, bez toho aby ste museli registrovať dron u vlády. [1]

Jednoduché použitie
Nová aplikácia DJI Fly ponúka jednoduchý a intuitívny užívateľský spôsob ako efektívne vytvárať filmové zábery pomocou niekoľkých kliknutí na displej. Aplikácia ponúka aj výučbu letu, funkciu, ktorá vám pomôže začať lietať s Mavic Mini rýchlo a bezpečne.

Bezpečné lietanie
Mavic Mini je vybavený 360 ° ochranou vrtuľou, ktorá plne chráni vrtule a zvyšuje tak bezpečnosť letu. [5] Vďaka svojmu systému snímanie obrazu a GPS modulu môže Mavic Mini lietať aj stáť na mieste [4] ako vo vnútri, tak aj vonku.

Ľahko použiteľné šablóny
Aplikácia DJI Fly ponúka celý rad strihových šablón, ktoré vytvárajú úžasná videa jednoduchým kliknutím. Dokonca aj začiatočníci, ktorí nemajú žiadne strihové skúsenosti, sa z ktoréhokoľvek okamihu môžu stať známym filmárom na sociálnych médií.

Vytvárajte hladké a živé zábery
Premeňte každú chvíľu v umelecké dielo. Mavic Mini podporuje 12MP letecké fotografie a 2,7km Quad HD video. Troj-osá stabilizácia vyrovná všetky chvenie Drone a kamery a zaisťuje jasné a veľmi plynulé zábery.

Diaľkový ovládač
Diaľkový ovládač s vyhradenou frekvenciou udržiava prenos videa s nízkou odozvou a vo vysokom rozlíšení až do vzdialenosti 4 km. [3] Odnímateľné riadiacej páky možno ľahko uložiť do diaľkového ovládača pre väčšiu prenosnosť.

Predĺžená doba letu
Práve vďaka hmotnosti možno zostať vo vzduchu omnoho dlhšie ako iné konkurenčné Drone. Užite si až 30 minút letu s plne nabitou batériou. [2]

 909de66fc4313865cabf35e9a227b86f@large909de66fc4313865cabf35e9a227b86f@large

Filmovanie je jednoduché
QuickShots
Zložité zábery sú ľahšie ako inokedy. Zábery, ktoré vyzerajú, ako by pochádzali z hollywoodskeho filmového plátna, sú vytvorené len vďaka režimu QuickShot Mavic Mini, medzi ktoré patrí Dronie, Circle, Helix a Rocket. Stačí si vybrať váš QuickShot a Mavic Mini vykoná počas nahrávania prepracovaný prednastavený pohyb. Vezmite si Vaše automaticky vygenerované krátke video a okamžite ho zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach.

Režim CineSmooth
Spomaľte letovú rýchlosť a pohyby Mavic Mini a zvýšte tak úroveň presnosti a stability. Tento režim je užitočný najmä pri lietanie v úzkych alebo zložitých priestoroch.

Objavte obľúbené miesta
Nájdite scénickým miesta pre fotografovanie vo vašom okolí. Aplikácia DJI Fly poskytuje užívateľom integrovaný prístup k SkyPixel, platforme sociálnych médií, aby mohli zdieľať svoje letecké fotografie a videá. Prezerajte si fotografie a videá ostatných a zdieľajte svoje vlastné, alebo objavujte obľúbené miesta pre zaujímavú leteckú fotografiu vo vašej oblasti. [6]

Príslušenstvo
Nabíjací HUB [7]
Nabíjací rozbočovač môže nabíjať postupne až tri batérie. Možno ho tiež použiť na ukladanie a preprave batérií a dokonca aj ako power banku pre nabíjanie mobilných zariadení.

DIY Creative Kit [8]
Sada obsahuje nálepky a farebné značky vďaka ktorým bude váš Mavic Mini jedinečným.

Nabíjacia základňa [8]
Pri nabíjaní pomocou tejto pohodlnej základne nabíjanie predviesť zariadení Mavic Mini.

DJI Mini Bag
Zbaľte si Mavic Mini a nabíjací HUB do tašky cez rameno, ktorá je ideálna pre každodenné použitie.

Snap adaptér [8]
Vďaka tomuto adaptéru môžete na Mavic Mini zavesiť celý rad ďalšieho kompatibilného príslušenstva. [9]

Držiak vrtulý [8]
Tento ľahký držiak vrtuľou chráni vrtule Mavic Mini pred poškodením počas prepravy. Môže byť tiež použitý na pripevnenie zariadenia Mavic Mini k vášmu batohu alebo opasku.

pel_djim0240c_12_d19fb

Obsah balenia:

 • DJI Mavic Mini
 • Diaľkový ovládač
 • 3x akumulátor
 • 16x vrtule
 • 3x kábel pre pripojenie mobilného telefónu (Lightning, Micro USB, USB Type-C)
 • kryt stabilizátora
 • Komunikačný kábel micro USB
 • Prepravné puzdro
 • Ovládacia kniple (2x pár)
 • Náhradné skrutky
 • skrutkovač
 • DJI prípravne batoh
 • 360st ochranná klietka vrtuľou
 • Obojsmerný nabíjacie Hub
 • 18W USB nabíjač

Poznámky:
1. Vzletová hmotnosť zahŕňa dron aj batériu. Pred použitím skontrolujte všetky príslušné pravidlá a predpisy a vždy lietajte bezpečne v blízkosti ostatných.
2. Merané pri konštantnej rýchlosti 14 km / h za ideálnych podmienok bez vetra.
3. 4 km pre model vyhovujúce FCC (MT1SS5) a 2 km pre model vyhovujúce CE (MT1SD25). Merania uskutočniť v prostredí bez rušenia.
4. vyžaduje nereflexné, rozoznateľné povrchy a zodpovedajúce osvetlenie. K dispozícii vo výškach od 0,5 do 30 m. Zvislá a vodorovná presnosť polohovania je v rozmedzí ± 0,1 m.
5. Fly More Combo sada zahŕňa 360 ° ochranu vrtuľou.
6. Všetky miesta letu zobrazená funkcií Fly Spots sú založené na dobrovoľne zdieľaných značkách polohy od užívateľov SkyPixel. DJI nikdy nezhromažďuje ani nezdieľa užívateľské dáta bez súhlasu používateľa. Ďalší informácie o ochrane osobných údajov spoločnosti DJI nájdete na tejto webovej stránke. Vždy, keď lietate, skontrolujte a dodržiavajte príslušné pravidlá.
7. Fly More Combo sada obsahuje univerzálnu nabíjaciu HUB.
8. Príslušenstvo je predávané samostatne.
9. Príslušenstvo musí byť ľahšie než 15 gramov. Pred vzletom sa uistite, že je SNAP adaptér a naň pripojené zariadenia správne zapojené.

Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný slovenský návod na použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: DJI drony
Záruka: 2 roky

DJI Mavic Mini

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: