DJI Mavic Air 2

Kód: DJIM0260
Novinka
Značka: DJI
ZadarmoZadarmo
pel djim0260 0 b1a02
€891 €742,50 bez DPH
Predobjednávka

PRIJÍMAME PREDOBJÁDNÁVKY, PORADIE OBJEDNÁVKY ROZHODUJE

Mavic Air 2 bol vyrobený preto, aby bol všade tam, kde na vás čaká dobrodružstvo. Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátory, vstavanou pamäťou 8Gb, systémom prenosu signálu OcuSync 2.0, systémom APAS 3.0, režimom QuickShots a letovou dobou 34 minút s možnosťou ovládania pomocou vysielača. Hmotnosť modelu je 570g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mavic Air 2 posúva spojenie výkonu, špičkových technológií a kompaktného balenie na úplne novú úroveň. Vďaka inteligentným režimom a nekompromisnej kvalite obrazu sú dychberúce letecké zábery na dosah ruky. Bezpečný a šikovný rokov vám umožní posunúť hranice a vy si tak môžete naplno užiť kreatívnu tvorbu.

Vlastnosti:

  • 10km 1080p prenos videa
  • 34 minút letový čas
  • HDR video
  • Focus Track
  • 48MP foto a 4K / 60fps video
  • 8K Hyperlaps

Kľúčové vlastnosti:

1. Ultra čistá kresba
½ "snímač, 48MP Fotografie a 4K / 60fps Video
2. Kontrast, Farba a Riadenie
HDR Fotky, Video, a Panorámy
3. Filmové zábery
Hyperlapse a QuickShots
4. Lietaj dlhšie
34 minút max letový čas a diaľkový ovládač s výdržou 240 minút
5. Lietaj chytro a bezpečne
APAS 3.0 Vyhýbanie sa prekážkam
6. Lietaj ďalej s prehľadom
OcuSync 2.0 10km 1080p / 30fps Prenos Videá
 
Posouvaj hranice
 
4K / 60fps Video
Skvelé je ľahké

Natáčajte letecké zábery ako profesionál vďaka plynulému 4K / 60fps videu. Farebný profil D-Cinelike zachová viac obrazových dát pre následnú postprodukciu. HEVC (H.265) video kodek zaobstará viac obrazových dát, zaberá menej miesta v úložisku a uchová dynamický rozsah a detaily záznamu, výsledok sa tak posúva na úplne novú úroveň.

HDR Video
Tajomstvom pre dosiahnutie perfektného HDR videa je použitie čipu s štvornásobnou Bayerová maskou. Jedna snímka oddelí expozičné hodnoty v jednotlivých častiach obrazu a presne reprodukuje svetla a tiene. Snímky sú ďalej skladané a vytvára farebne vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahom.

48MP Fotky
Je to o detailoch
S 1/2 "CMOS snímačom je Mavic Air 2 schopný zachytiť 48 MP fotografie. Pripravte sa posunúť vaše letecké zábery na novú úroveň.

SmartPhoto
Optimálna expozícia
Optimálne výsledky dosiahnete s Mavic Air 2 a funkciou SmartPhoto, ktorá kombinuje rozoznávanie scén, Hyperlight a HDR v jednom. Rozoznávanie scén nastavuje všetky expozičné parametre kamery pre celý rad scén a podporuje inteligentné rozoznávanie piatich kategórií: západ slnka, oblohu, trávu, sneh a stromy.

Hyperlight optimalizuje fotografie zhotovené za zhoršených svetelných podmienok, HDR výrazne zvyšuje dynamický rozsah a kresbu. Pokročilé algoritmy analyzujú každú scénu a upravujú expozičné parametre, skladajú viac fotiek do seba a vytvárajú prepracované vysoko kvalitné kompozitné fotografie. (1)

HDR Zapnuté
HDR Vypnuté

SmartPhoto Zapnuté
SmartPhoto Vypnuté

Dobré svetelné podmienky
Zlé svetelné podmienky

HDR Panoráma
Mavic Air 2 disponuje najpokročilejším režimom pre panorámy s vysokým dynamickým rozsahom a neuveriteľne presnou reprodukciou živých farieb.

Mavic Air 2 je osadený snímačom Sony IMX586 sa štvornásobnou Bayerovou maskou, ktorý zvyšuje dynamický rozsah a farebnú citlivosť.
Vylepšený 3-osi gimbal stabilizuje každý záber. Na fotografie a video sa tak môžete stopercentne spoľahnúť aj v silnejšom vetre a nepravidelných poryvoch.

Natáčajte zábery ako z filmu

FocusTrack
Nebo na dosah
Zaobstarať zábery s profesionálnou kvalitou je vďaka FocusTrack hračka. Sada jednoducho ovládateľných inteligentných sledovacích režimov ako je Active Track 3.0, Spotlight a Point of Interest 3.0 vám umožní popustiť uzdu fantázii.

ActiveTrack 3.0
Sledovanie objektov a vyhýbanie sa prekážkam je s novou verziou technológie DJI ActiveTrack plynulejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka lepšiemu vyhľadávaniu trás a rýchlejšej a presnejšej predikcii trajektórie je sledovaný objekt stále v strede záberu, aj keď sa pohybuje napríklad za stromom.

Spotlight 2.0
Lietajte úplne voľne s kamerou zacielenou na vybraný objekt. Jednoducho označte objekt a lietajte, o zvyšok sa postará Mavic Air 2.

POI 3.0
POI 3.0 vylepšuje možnosti funkcie POI 2.0, obzvlášť potom rozoznávanie rovných povrchov. Tam kde POI 2.0 mohlo stratiť sledovaný objekt, POI 3.0 je teraz schopné dynamicky sledovať objekty ako autá, lode alebo osoby.

8K Hyperlapse
Čas a pohyb
Mavic Air 2 podporuje Hyperlapse v 8K, môžete tak deformovať čas a priestor vytvárať tak ohromujúce zábery. A najlepšie je, že to zvládnete bez zložitého post-procesovanie. Vyberte si z režimy Free, Circle Course Lock a Waypoint, vyberte vhodné miesto pre natáčanie a aplikácie DJI Fly sa postará o zvyšok. (2)

QuickShots
Predstavivosť jednoducho
Zachyťte filmové zábery automaticky s funkciou QuickShots. Stačí niekoľko kliknutí a Mavic Air 2 naplánuje a preletí komplikovanú leteckú trasu a zachytí záber s profesionálnou kvalitou. Pridajte hudbu, efekty a filtre pomocou intuitívnych šablón Story, hotové klipy potom môžete zdieľať priamo na sociálnych sieťach.
Režimy: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid

Dychberúce zábery a bezpečný let
 
OcuSync 2.0
Leť kam ťa pustia nebo
OcuSync 2.0 umožňuje prenos signálu a FHD 1080p živého náhľadu na vzdialenosť 10 km priamo z kamery Dronu. Vychutnajte si tak voľnosť pohybu a čistejší obraz pre obstaranie toho perfektného záberu. (3)

Spoľahlivý prenos, plynulý let
Mavic Air 2 podporuje komunikáciu v dvoch pásmach 2.4 / 5.8 GHz a automaticky bezproblémovo prepína do pásma s najnižším zarušením. (4) To výrazne vylepšuje schopnosť dronu vysporiadať sa s rušením v náročných podmienkach a zvyšuje bezpečnosť letu.

Batérie a let
Lietaj dlhšie
Vďaka pôsobivému letovému času až 34 minút môžeš zostať vo vzduchu tak dlho, pokiaľ nevytvoríš ten perfektný záber a natáčaj rýchle a dynamické zábery vďaka maximálnej rýchlosti 68 kmh v režime Sport. (5)

Vyhýbanie sa prekážkam
Lietaj bezpečnejšie
Mavic Air 2 vníma okolité prostredie v troch smeroch: vpredu, vzadu a pod sebou. Pomocné svetlo zlepšuje viditeľnosť a prvok aktívnej bezpečnosti v podobe vyhýbaní sa prekážkam je to čo potrebujete pri posúvaní vašich možností.

Vpredu
Obrazové čidlo
Presné do 22 metrov

Vzadu
Obrazové čidlo
Presné do 23.6 metrov

Pod sebou
Obrazové čidlo
Infračervené čidlo
Pomocné svetlo pre lepšiu vizuálne pozicovanie, bezpečné pristátie a viditeľnosť vo vzduchu. Možné manuálne vypínať a zapínať.

APAS 3.0
Pokročilé systémy pre pilotnú asistenciu (APAS) 3.0 (6) využívajú pokročilé mapovacej technológie pre plynulé a spoľahlivé vyhýbanie sa prekážkam v komplexných prostrediach. Schopnosť vyhýbať sa prekážkam a automatické plánovanie letu je dramaticky vylepšené oproti predchádzajúcim generáciám, je tak zvýšená bezpečnosť letu a otvárajú sa ďalšie možnosti.

DJI Fly App
Strihanie bez námahy
Aplikácia DJI Fly umožňuje vytvárať perfektné videá ľahšie ako kedykoľvek predtým. Integrovaný editor videí DJI Mimo ponúka manuálne nastavenie, pokročilé funkcie a intuitívne šablóny, môžete tak generovať profesionálne kompozície v priebehu niekoľkých málo sekúnd.

Príslušenstvo
Podporte kreativitu
Diaľkový ovládač
Vytvorené pre pilotov
Úplne nový diaľkový ovládač sa pýši pôsobivú batériou, ktorá vystačí na 240 minút prevádzky (7) a ergonomickou konštrukciou a pohodlným ovládaním. S novým držiakom telefónu je pripevňovanie telefónu rýchlejšie a integrované antény pilotovi výrazne uľahčujú prácu.

ND Filtre
Optimálne nastavenie
Mavic Air 2 ponúka dve rady ND filtrov, ktoré pomáhajú s kontrolou expozície a rozširujú kreatívne možnosti. Set filtrov ND 16/64/256 pomáha s kontrolou rýchlosti záveru v extrémnych svetelných podmienkach a set ND 4/8/32 umožní robiť živé a jasné zábery aj pri nízkom nastavení ISO. (8)

Obsah balenia:

Mavic Air 2
Vysielač 2,4 / 5,8GHz
1x batéria 11,55 / 3500mAh
Nabíjač 220V
Vrtule (3 páry)
Pripojovací kábel USB-C
Pripojovací kábel Lightning
Pripojovací kábel Micro USB
Kryt závesu
Kábel USB / USB-C
Náhradné kniple
 

1. Fotografie zhotovené v režime SmartPhoto majú rozlíšenie 12 MP.
2. Hyperlapse v 8K rozlíšení je momentálne dostupný iba v režimoch Free a CourseLock.
3. S priamu viditeľnosťou, bez okolitého rušenia a v súlade s FCC. Špecifikácie maximálneho dosahu súvisí so silou prenosového signálu a odolnosti        proti rušeniu. S Dronom lietajte vždy tak, aby ste s ním udržiavali priamy vizuálny kontakt, ak to pravidlá pre letovú prevádzku nepovoľujú inak.
4. Miestne nariadenia v určitých regiónoch nepovoľujú prenos v pásme 5.8 GHz.
5. Letový čas je meraný pri lete pod uhlom 9 ° pri stálej rýchlosti 5.1 m / s, v bezvetrí.
6. Funkce APAS 3.0 a FocusTrack nie sú dostupné počas natáčania vo 4K pri 60, 50 a 48 fps a 1080p pri 120 a 240 fps.
7. Výdrž batérie je meraná s Android telefónom v prostredí bez okolitého rušenia.
8. Filtre ND16 / 64/256 sú súčasťou balenia Fly More Combo. Sadu filtrov ND4 / 8/32 je možné zakúpiť samostatne.

Dodatočné parametre

Kategória: DJI drony
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: