Balanční odrážedlo Teddy - modré

Ultraľahké odrážadlo Teddy váži iba 3.2kg, čo ho robí jedným z najľahších odrážadiel. Nebude tak zbytočne zaťažovať vaše dieťa, ale ľahko sa odrazí a ide!
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Dodanie 2-5 dní
Kód: B66001
Značka: GIMME
€34 €28,30 bez DPH
Kategória: Detské odrážadlá
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Doprava zdarma pri objednávke nad 100€
Férový prístup
Férový prístup
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Balanční odrážedlo Teddy

Najčastejšou úzkosťou batoliat pri prvých krôčikoch na bicykli je zdvíhať nohy zo zeme a pokladať ich na pedále. V prípade balančného odrážadla tento problém odpadá, pretože dieťa je neustále v kontakte so zemou. Možnosť podoprenia nožičiek je pre dieťa veľmi dôležité, pretože mu to dáva pocit bezpečia. Vďaka tomu sa môže sústrediť na učenie ďalších aspektov jazdy na bicykli, napríklad na riadenie, zatáčanie, brzdenie nožičkami. O to jednoduchšie pre neho neskôr bude prechod na klasický bicykel.

Ultraľahké odrážadlo Teddy váži iba 3.2kg, čo ho robí jedným z najľahších odrážadiel na trhu. Nízka hmotnosť a dobrá ovládateľnosť zaisťujú, že vaše dieťa zvládne dlhé trasy. Konštrukcia je vyvážená tak, že eliminuje potrebu postranných koliesok, dieťa tak samo trénuje rovnováhu, podporuje tak rozvoj ale aj posilnenie stredu tela.

Riadenie je veľmi intuívne, riadidlá sú vo výške 60 - 66cm a rozstup je 40cm s protišmykovými krytmi. Vysoko pevný a odolný oceľový rám unesie až 30kg.

Kolesá sú tvrdé, bezdušové a penové, s rozstupom 11 palcov. Toto odrážadlo nemá žiadnu brzdu. Je vhodné pre deti od 3 do 6 rokov, kým nepresedlajú na šliapací bicykel. Odporúčaná výška je od 85-110cm.

Obsah balenia:
Užívateľský manuál
Balančné odrážadlo Teddy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: