RC stavebnica RÝPADLO - NAKLADAČ

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Teraz máte možnosť si sami zložiť plne funkčné RC Rýpadlo-nakladač. Pracovný stroj je prvotriednym darčekom pre mladých umelcov či inžinierov - rozvíja kreativitu, zručnosť a predstavivosť. Vysielač 2,4 Ghz dosahuje do vzdialenosti 25 metrov. Časti modelu je možné ich kombinovať s legom, takže počet možností zostavenie je nekonečný.

Dostupnosť skladom, dodanie do 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do
29.3.2019
Bežná cena €92
Ušetríte €23 (–25 %)
€69    
Kód tovaru DE/C51058W
Značka Double Eagle
Kategória Rc stavebnice
Záruka 2 roky
 

Rýpadlo-nakladač - REMOTE CONTROLLED, stavebnica


Teraz máte možnosť si sami zložiť plne funkčné RC rýpadlo-nakladač. Pracovný stroj je prvotriednym darčekom pre mladých umelcov či inžinierov - rozvíja kreativitu, zručnosť a predstavivosť. Vysielač 2,4 Ghz dosahuje do vzdialenosti 25 metrů.Části modelu je možné ich kombinovať s legom, takže počet možností zostavenie je nekonečný.

gim_23734_stavebnice-rypadlo-nakladac-na-vysilacku_2

Stavebnica pasuje s inými známymi stavebnicami na trhu.

Balenie obsahuje 491 kusov odolných častí pre zloženie modelu, ktoré sú vyrobené z pevného plastu. Otvoriť možné zadný poklop a je možné zdvihnúť lopatu. Vďaka pohyblivým a odolným častiam auta si užijete veľa zábavy. Model dosahuje rýchlosť 2,9 km / h a na jedno nabitie vydrží 30 minút. Rýpadlo-nakladač je vhodný pre deti od 6 rokov. Doba nabíjania je cca 4-5 hodín, ale prvé dobíjanie by malo trvať až 8 hodín. Je potrebné k modelu len dokúpiť 2xAA batérie do vysielača, ktoré kúpite v našom obchode: www.dealbox.sk, potom sa môžete vydať za dobrodružstvom.

 

Obsah balenia:

  • Model - Rýpadlo-nakladač
  • Vysielač
  • Akumulátor
  • Nabíjačka